Header image  
   
  
Facebook RadioPadina

SLOVANKOMERC 667-466 , 667-481

Padinský maliary

Kolkársky klub Dolina

 winamp pre Winamp


 

 

staršie oznamy z roku 2019

utorok 31.december - svoje meniny oslavuje Silvester

pondelok 30.december- svoje meniny oslavuje David - po vianociach

Dočkávanie Nového 2020.roku v reštaurácii Červené Víno v Kovačici stojí 2000 dinárov po osobe , ako to píše na plakáte .

nedeľa 29.december - svoje meniny oslavuje Jonatán

sobota 28.december - svoje meniny oslavuje Mláďatká

piatok 27.december- svoje meniny oslavuje Ján

štvrtok 26.december - svoje meniny oslavuje Štefan - 2. slávnosť vianočná

streda 25.december - Narodenie Krista pána

Z Padinského miesného spoločenstva oznamujú deťom , že aj tohto roku Padinu navštívi Dedo Mráz dňa vo štvrtok, 26.12.2019 od 11:00-13:40 hodine keď pôjde aj okolo Padine ako je to znázornené na obrázku . Teda štartuje o 11:00h z Padinského miestného spoločenstva, pójde ulicami Námestie Oslobodenia , Edvarda Kardelja 11:05h , Vojvođanskou 11:10h , Olge Petrov 11:20h , Sonje Marinković 11:30h , Šafárikovou 11:40h , JNA 11:50h , 7.juli 12:00h , Partizánska 12:10h , Horná Dolina 12:20 , Sutjeska 12:30 , Jánošíkova 12:40h , Novo Naselje , Branka Radičevića , I.L.R. 12:50h , Proleterska 13:00h , Ive Andrića 13:10h , Radnička , Lenjinova 13:30h , Mihajla Pupina , Miestne Spoločenstvo 13:40h , ako to píše na facebooku .

utorok 24.december - svoje meniny oslavuje Adam a Eva - Štedrý deň         

pondelok 23.december- svoje meniny oslavuje Nadežda, Vlasta

nedeľa 22.december - svoje meniny oslavuje Adela, Etela

sobota 21.december - svoje meniny oslavuje Tomáš,Bohdan

V nedeľu 15.decembra sa v galérii padinského domu kultúry usporiadal tradičný XXIII Banátsky festival slovenských ľudových piesní "V Padinskej doline 2019" , na ktorom vystúpili speváci zo slovenských Banátskych osád a to: Sanja Petrášová-Padina , Pavel Jonáš-Kovačica , David Beška-Vojlovica , Ana Torďanská-Aradáč , Jarmila Hajková-Kovačica , Vladimir Hraško-Hajdučica , Jana Beracková-Vojlovica , Sanja Šimáková-Padina . Po mienky odbornej poroty 1.miesto si vyspievala Kovačičanka Jarmila Hajková a úrivok z prvoodmenenej piesni si môžete pozrieť na youtube , 2.miesto si vyspieval Hajdušičan Vladimir Hraško , pokým si 3.miesto zýskala Aradáčanka Ana Torďanská . Cenu obecenstva si taktiež zýskal Hajdušičan Vladimir Hraško . Spevákov na obrázku sprevádzal veľmi úspešne ľudový orchester .

piatok 20.december- svoje meniny oslavuje Izák

štvrtok 19.december - svoje meniny oslavuje Abrahám - Sveti Nikola

streda 18.december- svoje meniny oslavuje Osvetín, Sláva

utorok 17.december - svoje meniny oslavuje Kornélia,Korína

pondelok 16.december- svoje meniny oslavuje Albína, Bela

nedeľa 15.december - svoje meniny oslavuje Ivica, Ivor

sobota 14.december - svoje meniny oslavuje Branislava

V nedeľu 15.decembra sa v galérii padinského domu kultúry usporiada tradičný XXIII Banátsky festival slovenských ľudových piesní "V Padinskej doline 2019" . Začiatok je o 18:00 hodine a vstupné je 200 dinárov , ako to píše na plakáte .

Nedávno svoje 100. narodeniny oslávil Padinčan Martin Bílek na obrázku . Martin Bílek je prvý Padinčan , ktorý sa dožil veku 100 rokov v dlhych dejinách Padiny ako je založená .

Kolkársky klub Dolina organizuje aj tochto roku robotnícke športové hry . Začiatok súťaženia je 16.decembra ako to píše na plakáte .

piatok 13.december- svoje meniny oslavuje Lucia

štvrtok 12.december - svoje meniny oslavuje Otília

streda 11.december- svoje meniny oslavuje Hostivid

utorok 10.december - svoje meniny oslavuje Judita

pondelok 9.december- svoje meniny oslavuje Izabela, Anabela

nedeľa 8.december - svoje meniny oslavuje Marína, Mário

sobota 7.december - svoje meniny oslavuje Ambróz

piatok 6.december- svoje meniny oslavuje Mikuláš

štvrtok 5.december - svoje meniny oslavuje Sáva

streda 4.december- svoje meniny oslavuje Barbara,Barbora

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v stredu 4.decembra od 9.00-13.30 hodine nebudú mať elektrický prúd niektoré ulice v Padine a to: V. Vlahovića od Proleterske do N. Tesle, M. Pupina od Ž.Zrenjanina ka Sportskoj, Sportska i Ž.Zrenjanina od 29.novembra do M.Pupina, 29. Novembra od Sportske do Ž.Zrenjanina , ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

utorok 3.december - svoje meniny oslavuje Slavomír

pondelok 2.december- svoje meniny oslavuje Budislav

nedeľa 1.december - svoje meniny oslavuje Slávia - 1. adventná

sobota 30.november - svoje meniny oslavuje Ondrej, Andrej

piatok 29.november- svoje meniny oslavuje Vratko

štvrtok 28.november - svoje meniny oslavuje Milan, Milana, Henrieta

streda 27.november- svoje meniny oslavuje Nestor, Noe

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v štvrtok 28.novembra od 08:30-10:30 hodine nebude mať elektrický prúd celá osada Padina , ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

utorok 26.november - svoje meniny oslavuje Kornel

pondelok 25.november- svoje meniny oslavuje Katarína

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v pondelok 25.novembra od 9.00-13.30 hodine nebudú mať elektrický prúd niektoré ulice v Padine a to: V. Vlahovića od Proleterske do N. Tesle, M. Pupina od Ž.Zrenjanina ka Sportskoj, Sportska i Ž.Zrenjanina od 29.novembra do M.Pupina, 29. Novembra od Sportske do Ž.Zrenjanina , ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v pondelok 25.novembra nebudú mať na kratší čas elektrický prúd niektoré ulice v Kovačici ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

nedeľa 24.november - svoje meniny oslavuje Emília, Milina

sobota 23.november - svoje meniny oslavuje Dagmara

piatok 22.november- svoje meniny oslavuje Ernest,Naďa

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v piatok 22.novembra od 8.30-13.30 hodine nebudú mať elektrický prúd niektoré ulice v Padine a to: Karla Marksa (od Vojvođanskih brigada do JNA), Vuka Karaxića, Vojvođanska, 7.juli (od 2.Oktobra do JNA), Alberta Martiša, Hvjezdaoslavova (od Maršala Tita do Vojvođanske), Moše Pijade (od Janka Čmelika do Vojvođanske), Andreja Sladkovića (od Janka Čmelika do Vojvođanske) Lovačka, Partizanska, Masarikova (od 7. Jula do Lovačke) , ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

štvrtok 21.november - svoje meniny oslavuje Ctirad

streda 20.november- svoje meniny oslavuje Bohumíra

utorok 19.november - svoje meniny oslavuje Alžbeta, Erža

pondelok 18.november- svoje meniny oslavuje Oto

V nedeľu 17.novembra fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na domácom ihrisku v Padine uvítala ekypu Potporanj na obrázku . Dolina zvíťazila výsledkom 4:0 . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport .

nedeľa 17.november - svoje meniny oslavuje Dionýz,Sebastián

sobota 16.november - svoje meniny oslavuje Anežka,Agnéza

piatok 15.november- svoje meniny oslavuje Irma, Klementína

V nedeľu 17.novembra fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na domácom ihrisku v Padine uvíta o 13. hodine ekypu Potporanj . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport .

Mám na predaj mladú kozu prvósku druhu Alpíno , ako aj kozľa . Môžete sa opýtať u Masárikov v Padine na číslo mobilu 0638678310.

štvrtok 14.november - svoje meniny oslavuje Mladen

streda 13.november- svoje meniny oslavuje Ľutobor

utorok 12.november - svoje meniny oslavuje Svatopluk

pondelok 11.november- svoje meniny oslavuje Martin - Deň prímeria v 1.sv.vojne

nedeľa 10.november - svoje meniny oslavuje Marian, Tibor

V nedeľu 10.novembra o 16h sa v sále Hole v Padine usporiada tekvicová zábava , ako to píše na plakáte . Vstupné je 700 dinárov .

sobota 9.november - svoje meniny oslavuje Fedora

piatok 8.november- svoje meniny oslavuje Bohumír

štvrtok 7.november - svoje meniny oslavuje Bohoľub

streda 6.november- svoje meniny oslavuje Renata, Leonard

utorok 5.november - svoje meniny oslavuje Imrich

pondelok 4.november- svoje meniny oslavuje Hostimil

V nedeľu 3.novembra fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na domácom ihrisku v Padine uvítal ekypu Polet z Idvora na obrázku . Dolina zvíťazila výsledkom 4:2 . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport .

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v stredu 6.novembra od 9.00-13.30 hodine nebudú mať elektrický prúd niektoré ulice v Padine a to: Veljka Vlahovića (od Proleterske do Nikole Tesle), Mihajla Pupina, Sportska, 29. Novembra , ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

nedeľa 3.november - svoje meniny oslavuje Ida, Elizabeta - Kirvaj

sobota 2.november - svoje meniny oslavuje Vekoslav,Denisa

piatok 1.november- svoje meniny oslavuje Všechsvätých

V nedeľu 3.novembra fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na domácom ihrisku v Padine uvíta o 13:30 hodine ekypu Polet z Idvora . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport .

V piatok 1.novembra sa v Debeljači usporiada tradičný jarmok , ako to píše na plakáte .

štvrtok 31.október - svoje meniny oslavuje Volfgang - Pamiatka reformácie

streda 30.október- svoje meniny oslavuje Petronela,Simona

utorok 29.október - svoje meniny oslavuje Klára, Valentína

pondelok 28.október- svoje meniny oslavuje Šimon, Júda

nedeľa 27.október - svoje meniny oslavuje Horislava,Stela

sobota 26.október - svoje meniny oslavuje Mitar, Demeter

V nedeľu 27.októbra ráno , čiže zo soboty na nedeľu , prejdeme na zimné počítanie času a to tak , že sa ručičky na hodinkách o tretej hodine vrátia o hodinu späť , teda na druhú hodinu .

piatok 25.október- svoje meniny oslavuje Zlatko, Zlatuša

štvrtok 24.október - svoje meniny oslavuje Kvetoslava

streda 23.október- svoje meniny oslavuje Žitomír

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Kovačici . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v stredu 23.októbra od 9.30-13.30 hodine nebudú mať elektrický prúd niektoré ulice v Kovačici a to: JNA 65,M.Tita od br.40 do br.52,Šturova od B.Jedinstva do Ž.Zrenjanina,Nalepkova od Partizanske do Ž.Zrenjanina,Hvjezdoslavova od Nalepkove do J.Bulika,J.Čmelika od Hvjezdoslavove do Ž.Zrenjanina,Partizanska cela,J.P Naš stan,Dom Kulture,Opština ,Sud i Uprava javnih prihoda,Šturova 42 i 44 i od br 37-71 i od br 70-88,M.Tita 1-19 i od 4-32,Železnička, Ž.Zrenjanina 2-8 i od 1-7 i Čaplovićeva 2-6 , ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

utorok 22.október - svoje meniny oslavuje Dobromil,Sergej

pondelok 21.október- svoje meniny oslavuje Uršuľa

nedeľa 20.október - svoje meniny oslavuje Vendelín

V nedeľu 20.októbra fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na domácom ihrisku v Padine uvítal ekypu Spartak z Debeljači na obrázku . Dolina bola lepšia a zvíťazila výsledkom 2:0 .

sobota 19.október - svoje meniny oslavuje Kristián

V nedeľu 20.októbra fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na domácom ihrisku v Padine uvíta o 15:00 hodine ekypu Spartak z Debeljači .

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Kovačici . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v pondelok 21.októbra od 09:30-14:30 hodine nebude mať elektrický prúd jedna časť Kovačici a to: časť Kovačici od ulici Žarka Zrenjanjina smerom k Uzdínu , ako to píše aj vo fakse , ako je to približne na obrázku(závisí kde sú trafo stanice) , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

piatok 18.október- svoje meniny oslavuje Lukáš

štvrtok 17.október - svoje meniny oslavuje Božej, Ignáč

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Kovačici . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v štvrtok 17.októbra od 08.30 до 14.00 hodine nebudú mať elektrický prúd niektoré ulice v Kovačici ako to píše vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

streda 16.október- svoje meniny oslavuje Gál, Vladimíra

utorok 15.október - svoje meniny oslavuje Terézia

pondelok 14.október- svoje meniny oslavuje Boris

V nedeľu 13.októbra fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , hral na hosťovaní v Pavliši z domácou Červenou Hviezdou . Dolina bola lepšia a zvíťazila výsledkom 2:1 .

nedeľa 13.október - svoje meniny oslavuje Eduard, Edvin

sobota 12.október - svoje meniny oslavuje Maximilián,Maxim

piatok 11.október- svoje meniny oslavuje Zvonimír,Zvonimíra

štvrtok 10.október - svoje meniny oslavuje Gedeón,Slavomíra

Oznámenie z Elektrovojvodiny : Pre práce na elektroenergetských objektoch v sobotu 12.októbra od 8.00-15.00 bez elektrického prúdu zostanú nasledovné osady: Padina , Kovačica , Debeljača , Crepaja , Opovo , Baranda , Čénta a Sefkerín . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia . Danú informáciu si môžete pozrieť vo fakse , alebo na webovej strane elektrovojvodiny pre vypájanie čiže presnejšie tuná .

streda 9.október- svoje meniny oslavuje Silas, Anastázia

utorok 8.október - svoje meniny oslavuje Eugénia, Una

V nedeľu 6.októbra fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na domácom ihrisku v Padine uvítala ekypu Strela(Ivanovo) na obrázku . Hostia boli lepší a zvíťazili výsledkom 3:0 . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport .

pondelok 7.október- svoje meniny oslavuje Eliška, Ela

nedeľa 6.október - svoje meniny oslavuje Viera, Patrícia

sobota 5.október - svoje meniny oslavuje Blahomír

piatok 4.október- svoje meniny oslavuje František, Fero

V nedeľu 6.októbra fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na domácom ihrisku v Padine uvíta o 15:30 hodine ekypu Strela(Ivanovo) . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport .

štvrtok 3.október - svoje meniny oslavuje Koloman

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v štvrtok 3.októbra od 9.00-13.30 hodine nebudú mať elektrický prúd niektoré ulice v Padine a to: ul.Námestie Oslobodenia od Hornej Doline po M.Tita , ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

streda 2.október- svoje meniny oslavuje Levoslav

utorok 1.október - svoje meniny oslavuje Arnold, Belina

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v utorok 1.októbra od 12.00-13.00 hodine nebudú mať elektrický prúd niektoré ulice v Padine a to: ul.S.Kovačevića od Sutjeske do kraja ka Samošu;deo Sutjeske od S.Kovačevića do Novog Naselja , ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

pondelok 30.september- svoje meniny oslavuje Jarolím

nedeľa 29.september - svoje meniny oslavuje Michal

sobota 28.september - svoje meniny oslavuje Václav

piatok 27.september- svoje meniny oslavuje Damian,Kozmas

Predám dom v Padine na ulici Olge Petrov 4 . Dom(kliknúť) je kompletne zriadený pre ubytovanie . Kontaktovať môžete Martina Kováča na mesindžer(messenger) adrese: martin.kovac.73997861

ODLOŽENÉ za 12.október - Oznámenie z Elektrovojvodiny : Pre práce na elektroenergetských objektoch v sobotu 28.septembra od 8.00-15.00 bez elektrického prúdu zostanú nasledovné osady: Padina , Kovačica , Debeljača , Crepaja , Opovo , Baranda , Čénta a Sefkerín . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia . Danú informáciu si môžete pozrieť vo fakse , alebo na webovej strane elektrovojvodiny pre vypájanie čiže presnejšie tuná .

štvrtok 26.september - svoje meniny oslavuje Edita,Vladislava

streda 25.september- svoje meniny oslavuje Vladislav

utorok 24.september - svoje meniny oslavuje Ľuboš

pondelok 23.september- svoje meniny oslavuje Zdenka

V nedeľu 22.septembra fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na domácom ihrisku v Padine na obrázku uvítal ekypu Sloga(Banatsko Novo Selo) . Dolina zvíťazila výsledkom 3.0 . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport .

nedeľa 22.september - svoje meniny oslavuje Móric

sobota 21.september - svoje meniny oslavuje Matúš

V nedeľu 22.septembra fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na domácom ihrisku v Padine uvíta o 16:00 hodine ekypu Sloga(Banatsko Novo Selo) . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport .

piatok 20.september- svoje meniny oslavuje Ľuboslava

štvrtok 19.september - svoje meniny oslavuje Konštantín

streda 18.september- svoje meniny oslavuje Radomír

utorok 17.september - svoje meniny oslavuje Drahoslav

pondelok 16.september- svoje meniny oslavuje Ľudmila

nedeľa 15.september - svoje meniny oslavuje Duchoslav,Jolana

sobota 14.september - svoje meniny oslavuje Drahotín

piatok 13.september- svoje meniny oslavuje Ctibor

štvrtok 12.september - svoje meniny oslavuje Dobroslava

V nedeľu 15.septembra o 20h bude Debeljači koncert skupiny Garavi Sokak , ako to píše na plakáte .

Predám automobil Opel Astra G(kliknúť) , 1.7 dizel , 2001.ročník , registrovaný do 24.8.2020. , 1.600 Eur , majiteľ tel. 0638619093

streda 11.september- svoje meniny oslavuje Zdislav

utorok 10.september - svoje meniny oslavuje Oleg,Patrik

pondelok 9.september- svoje meniny oslavuje Martina,Dobruša

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Kovačici . Pre plánované práce na elektrickom vedení , nebudú mať 10. a 11. septembra elektrický prúd niektoré ulice v Kovačici , ako to píše vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

V nedeľu 8.septembra fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na domácom ihrisku v Padine uvítala ekypu Radnički z Kovína . Ekypa Radnički z Kovínu bola lepšia a zvíťazila výsledkom 2:0 . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport .

nedeľa 8.september - svoje meniny oslavuje Annamária, Máša

Program osláv dňa Padiny pre 2019. rok si môžete prečítať v slovenskom jazyku , alebo v srbskom jazyku .

sobota 7.september - svoje meniny oslavuje Mariena,Marianna

piatok 6.september- svoje meniny oslavuje Bolemil,Alica

štvrtok 5.september - svoje meniny oslavuje Budislava

streda 4.september- svoje meniny oslavuje Rozália,Ráchel

V nedeľu 8.septembra fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na domácom ihrisku v Padine uvíta o 16:30 hodine ekypu Radnički z Kovína . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport .

utorok 3.september - svoje meniny oslavuje Otokár

pondelok 2.september- svoje meniny oslavuje Bronislava

V pondelok 2.septembra sa začína aj v padinskej základnej škole Maršal Tito vyuka , a to žiaci nižších ročníkov majú do školy príst’ ráno o 8h , pokým žiaci vyšších ročníkov majú do školy príst’ poobede o 12:30h . Všetkým žiakom želáme úspešný školský rok .

nedeľa 1.september - svoje meniny oslavuje Drahoslava

sobota 31.august - svoje meniny oslavuje Tichomír, Nóra

piatok 30.august- svoje meniny oslavuje Benjamín

V piatok 30.augusta sa v Debeljači usporiada tradičný jarmok , ako to píše na plakáte .

štvrtok 29.august - svoje meniny oslavuje SťatieJánaKrst.

streda 28.august- svoje meniny oslavuje Augusta,Augustína

utorok 27.august - svoje meniny oslavuje Ružena,Silvia

pondelok 26.august- svoje meniny oslavuje Samuel

V nedeľu 25.augusta fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase na obrázku v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na domácom ihrisku v Padine uvítal ekypu Hajdučica . Dolina zvíťazila 5:3 . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport .

nedeľa 25.august - svoje meniny oslavuje Ľudovit

sobota 24.august - svoje meniny oslavuje Bartolomej

piatok 23.august- svoje meniny oslavuje Vlastislav

štvrtok 22.august - svoje meniny oslavuje Františka

Kratší vídeo záznam z gulašiáde ktorá sa usporiadala v nedeľu 18.augusta si môžete pozrieť na youtube .

V nedeľu 25.augusta fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na domácom ihrisku v Padine uvíta o 17:00 hodine ekypu Hajdučica . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport .

streda 21.august- svoje meniny oslavuje Jana,Ivana

utorok 20.august - svoje meniny oslavuje Lýdia,Anabela

pondelok 19.august- svoje meniny oslavuje Vratislava

V nedeľu 18.augusta fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , hrala na hosťovaní vo Vlajkovci kde utrpela porážku od domáceho Jedinstva 2:0 . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport .

nedeľa 18.august - svoje meniny oslavuje Helena,Elena

sobota 17.august - svoje meniny oslavuje Michaela,Milica

V nedeľu 11.augusta sa hrali finalové fudbalové stretnutia memoriálneho turnaja Kovi a v zápase pre tretie miesto medzi Polet Idvor – Aradáčom lepší bol Aradáč a zvíťazil 2:0 a tak zýskal 3.miesto na turnaji , pokým vo finálovom zápase na obrázku medzi Dolina Padina (kliknúť) – Jedinstvo Stević Kačarevo výsledok bol tiež 2:0 pre Dolinu , takže Dolina obsadila 1.miesto na tomto turnaji .

V rámci osláv dňa Padiny sa v sobotu 10.augusta usporiadal šachový turnaj na ktorom účasť zobralo 14 ekýp . Tabuľku z konečním poradím ekýp si môžete pozrieť kliknutím na tabuľka , taktiež si zo súťaženia môžete pozrieť obrázok1 , obrázok2 , obrázok3 , obrázok4 , obrázok5 , obrázok6 .

Keďže je v tieto dni veľká páľava , občerstvenie môžete najsť aj na veľkom mestskom(gradskom)bazéne v Pánčeve na obrázku1 a obrázku2 , kde je vchod iba 150 din na deň a pre deti 100 din .

Predám seckalicu (kliknúť) AL-KO Top Craft 2500W za halúzy , jablká , hruške , gune . Cena 70 Eur. Navolajte 0638606003.

piatok 16.august- svoje meniny oslavuje Titus

štvrtok 15.august - svoje meniny oslavuje Veľká Mária

streda 14.august- svoje meniny oslavuje Mojmír,Marcela

utorok 13.august - svoje meniny oslavuje Ľubomír

pondelok 12.august- svoje meniny oslavuje Darina

nedeľa 11.august - svoje meniny oslavuje Jasna,Ľubomíra

sobota 10.august - svoje meniny oslavuje Vavrinec

V rámci osláv dňa Padiny sa v sobotu 10.augusta usporiadali fudbalové stretnutia medzi Jedinstvo Stević Kačarevo - Polet Idvor 3:1 na obrázku1 (kliknúť) a obrázku2 (kliknúť), ako aj druhí zápas medzi Dolina Padina (kliknúť) – Aradáč (kliknúť) 5:0 . Zajtra v nedeľu 11.augusta sa bude hrať o 16h zápas pre tretie miesto medzi Polet Idvor – Aradáč , pokým sa o 18.hodine bude hrať finálový zápas medzi Dolina Padina – Jedinstvo Stević Kačarevo . Vstup na všetky zápasy je voľný .

piatok 9.august- svoje meniny oslavuje Ratibor

štvrtok 8.august - svoje meniny oslavuje Oskár

streda 7.august- svoje meniny oslavuje Štefana,Štefánia

utorok 6.august - svoje meniny oslavuje Jozefína,Jozefa

pondelok 5.august- svoje meniny oslavuje Jadviga,Hedviga

nedeľa 4.august - svoje meniny oslavuje Krasoslav,Dominik

sobota 3.august - svoje meniny oslavuje August,Augustín

piatok 2.august- svoje meniny oslavuje Gustav,Adolf

štvrtok 1.august - svoje meniny oslavuje Ľubomil,Ľuboslav

streda 31.júl - svoje meniny oslavuje Ernestína, Erik, Erika

utorok 30.júl - svoje meniny oslavuje Julián,Nino

pondelok 29.júl - svoje meniny oslavuje Božena

nedeľa 28.júl - svoje meniny oslavuje Svätoš,Krištof

V nedeľu 28.júla bude v Idvore Bostanijáda čiže súťaženie o najväčší a najsladší melón a dyňu . Manifestácia začne už v nedeľu ráno a program osláv bude od 13:00h .

sobota 27.júl - svoje meniny oslavuje Marta

piatok 26.júl - svoje meniny oslavuje Anna,Aňa,Anička

štvrtok 25.júl - svoje meniny oslavuje Jakub

streda 24.júl - svoje meniny oslavuje Kristína

utorok 23.júl - svoje meniny oslavuje Oľga,Olina

pondelok 22.júl - svoje meniny oslavuje Magdaléna

nedeľa 21.júl - svoje meniny oslavuje Antónia,Tina

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v pondelok 22.júla od 9:00-14:00.hodiny nebude mať elektrický prúd polovica Padiny a to od ulice Michajla Pupina a 2.októbra smerom ku Sámošu ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v utorok 23.júla od 9:00-14:00.hodiny nebude mať elektrický prúd polovica Padiny a to od ulice Michajla Pupina a 2.októbra smerom ku dolnej doline ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

V nedeľu 21.júla o 20h sa v sieni "Hole" u Kócu usporiada Humanitárny večer humoru , ako to píše na plakáte .

sobota 20.júl - svoje meniny oslavuje Eliáš

piatok 19.júl - svoje meniny oslavuje Dušana

štvrtok 18.júl - svoje meniny oslavuje Kamila, Kalina

streda 17.júl - svoje meniny oslavuje Svorád

utorok 16.júl - svoje meniny oslavuje Rút,Hviezdoslava

pondelok 15.júl - svoje meniny oslavuje Henrich,Karolína

nedeľa 14.júl - svoje meniny oslavuje Kamil, León

sobota 13.júl - svoje meniny oslavuje Margita, Niké

piatok 12.júl - svoje meniny oslavuje Boriša,Nina

štvrtok 11.júl - svoje meniny oslavuje Milota,Miluša

streda 10.júl - svoje meniny oslavuje Lada,Liba

utorok 9.júl - svoje meniny oslavuje Lujza,Iva

pondelok 8.júl - svoje meniny oslavuje Ivan,Johana

nedeľa 7.júl - svoje meniny oslavuje Veleslav

sobota 6.júl - svoje meniny oslavuje Majster Ján Hus

piatok 5.júl - svoje meniny oslavuje Cyril a Metod

štvrtok 4.júl - svoje meniny oslavuje Ervin

streda 3.júl - svoje meniny oslavuje Miloslav

utorok 2.júl - svoje meniny oslavuje Berta,Debora

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v sobotu 6.júla od 12:00-15:00.hodiny nebude mať elektrický prúd polovica Padiny a to od ulice Michajla Pupina a 2.októbra smerom ku dolnej doline ( pravdepodobne elektrický prúd nebude mať ani škola , pošta , dom zdravia-ambulanta a iné inštitúcie v strede osady) a to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania čiže presnejšie tuná . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

Oznámenie z Elektrovojvodiny : Pre práce na elektroenergetských objektoch v sobotu 6.júla od 12.00-12.45 bez elektrického prúdu zostanú nasledovné osady: Padina , Kovačica , Debeljača , Crepaja , Opovo , Baranda a Čénta . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia . Danú informáciu si môžete pozrieť na webovej strane elektrovojvodiny pre vypájanie čiže presnejšie tuná .

pondelok 1.júl - svoje meniny oslavuje Ľubor,Liliana

nedeľa 30.jún - svoje meniny oslavuje Vlastimír,Melánia,Melita

sobota 29.jún - svoje meniny oslavuje Peter a Pavel

piatok 28.jún - svoje meniny oslavuje Slavoj,Beata - Vidovdan

štvrtok 27.jún - svoje meniny oslavuje Ladislav,Natália

streda 26.jún - svoje meniny oslavuje Jeremiáš,Adriána

utorok 25.jún - svoje meniny oslavuje Oliver,Olivera

pondelok 24.jún - svoje meniny oslavuje Ján Krstiteľ

nedeľa 23.jún - svoje meniny oslavuje Zeno,Zena

sobota 22.jún - svoje meniny oslavuje Paulína, Maruša

ODLOŽENÉ ! Oznámenie z Elektrovojvodiny : Pre práce na elektroenergetských objektoch v piatok 28.júna od 08.30-13.30 bez elektrického prúdu zostanú nasledovné osady: Padina , Kovačica , Debeljača , Opovo , Baranda a Čénta . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia . Danú informáciu si môžete pozrieť vo fakse , alebo na webovej strane elektrovojvodiny pre vypájanie . Práce sú odložené ako to píše na webovej strane elektrovojvodiny pre vypájanie , teda bude elektrický prúd .

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v stredu 26.júna.júna od 09.00-13.30 hodine nebudú mať elektrický prúd niektoré ulice v Padine a to: ul.29 Novembra od Ž.Zrenjanina do Športove , Veljka Vlahovića od Nikole Tesle do Mihaila Pupina , ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

21. a 22. júna budu v osade Devojački Bunar bezplatné koncerty viac skupín ako napr. Pilóty , Othodox celts a podobné ako to píše na plakáte .

piatok 21.jún - svoje meniny oslavuje Alojz,Blanka

štvrtok 20.jún - svoje meniny oslavuje Valéria,Klaudia

V piatok 21.júna od 9:30-11:30.hodine sa v Padine bude zbierať ambaláža od otravov a pesticídov , ako to píše na plakáte . Na ceste do ekonómii . Táta akcia sa ináč mala vykonať v stredu 19.júna ako to píše na plakáte , ale sa teda musela odročiť na piatok 21.júna od 9:30-11:30.hodine .

V piatok 21.júna o 21.hodine bude v osade Idvor , bezplatný koncert speváka Novicu Zdravkovića , v Idvorskom dome kultúry .

streda 19.jún - svoje meniny oslavuje Voľnomil

V stredu 19.júna sa v Padine bude zbierať ambaláža od otravov a pesticídov , ako to píše na plakáte .

utorok 18.jún - svoje meniny oslavuje Vratislav

pondelok 17.jún - svoje meniny oslavuje Vladivoj

nedeľa 16.jún - svoje meniny oslavuje Božetech

V nedeľu 16.júna od 20.hodine sa na betonovom ihrisku v športovom stredisku Dolina usporiada tzv. "Guča" , čiže súťaženie trubačov . Ako špeciálny hosť bude speváčka Jelena Kostov zo Zvezda Granda . Vstup na kompletný program je voľný , ako to píše na plakáte , alebo na facebook .

Tražim radnicu u pekari “JONA” u centru Padine , nazovite 063/825-53-42 .

Mám na predaj vráta a televízor . Ohláste sa u Petrášov v Padine na číslo mobilu +38169667485 .

sobota 15.jún - svoje meniny oslavuje Vít,Sandra

ODLOŽENÉ - Oznámenie z Elektrovojvodiny : Pre práce na elektroenergetských objektoch v sobotu 15.júna od 12.00-12.45 bez elektrického prúdu zostanú nasledovné osady: Padina , Kovačica , Debeljača , Crepaja , Opovo , Baranda a Čénta . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia . Danú informáciu si môžete pozrieť vo fakse , alebo na webovej strany elektrovojvodiny pre vypájanie . Práce sú odložené na piatok 28.júna , teda bude elektrický prúd .

ODLOŽENÉ - Oznámenie z Elektrovojvodiny : Pre práce na elektroenergetských objektoch v pondelok 17.júna od 08.30-13.30 bez elektrického prúdu zostanú nasledovné osady: Padina , Kovačica , Debeljača , Crepaja , Opovo , Baranda a Čénta . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia . Danú informáciu si môžete pozrieť vo fakse , alebo na webovej strany elektrovojvodiny pre vypájanie . Práce sú odložené na piatok 28.júna , teda bude elektrický prúd .

piatok 14.jún - svoje meniny oslavuje Vasil

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v piatok 14.júna od 09.00-13.30 hodine nebudú mať elektrický prúd niektoré ulice v Padine a to: ul.29 Novembra od Ž.Zrenjanina do Športove , Veljka Vlahovića od Nikole Tesle do Mihaila Pupina , ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

štvrtok 13.jún - svoje meniny oslavuje Milada,Kasandra

streda 12.jún - svoje meniny oslavuje Svätoslav

utorok 11.jún - svoje meniny oslavuje Barnabáš

pondelok 10.jún - svoje meniny oslavuje Čestimír,Margaréta

nedeľa 9.jún - svoje meniny oslavuje Vojislav,Stanislava - Svätodušná

sobota 8.jún - svoje meniny oslavuje Medard

Dobrovoľný hasický spolok dhs Padina , oznamuje , že koná zbierku protipožiarnych pp aparátov v hasickom dome od 2.júna a do 8.júna každý večer od 18-21.hodine a v nedeľu od 9-12.hodine . Prehliadka kombajnov a traktorov sa bude konať pri vracaní pp aparátov , ako to píše na plakáte .

piatok 7.jún - svoje meniny oslavuje Borislav,Róbert

V piatok 7.júna sa v Debeljači usporiada tradičný jarmok , ako to píše na plakáte .

štvrtok 6.jún - svoje meniny oslavuje Radoboj

streda 5.jún - svoje meniny oslavuje Mečislav,Laura

V stredu 5.júna sa v padinskej ambulante od 9-13.hodine uporiadajú bezplatné(ak máte overenú zdravotnú knižočku) preventívne prehliadky a to na cukor , tlak , holesteról , ekg a podobné , ako to píše na plakáte .

utorok 4.jún - svoje meniny oslavuje Diviš,Pravoslava

pondelok 3.jún - svoje meniny oslavuje Bronislav

V nedeľu 2.júna fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na svojom ihrisku v Padine uvítal ekipu Potporanj na obrázku . Dolina hoci vodila 2:0 , predsa zápas prehrala výsledkom 2:3 . V poslednom kole Dolina bude hrať v nedeľu 9.júna v Gáji z domácim Partizánom . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport .

nedeľa 2.jún - svoje meniny oslavuje Vlastimíla,Xénia

V nedeľu 2.júna fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na svojom ihrisku v Padine o 17:30 hodine uvíta ekipu Potporanj , vstupné je 200 dinárov ,ako to píše na plakáte . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport .

sobota 1.jún - svoje meniny oslavuje Aleš,Žaneta

piatok 31.máj - svoje meniny oslavuje Blahoslava,Ivona

štvrtok 30.máj -svoje meniny oslavuje Ferdinand - Vstúpenie Krista Pána

streda 29.máj - svoje meniny oslavuje Vilma,Amanda

utorok 28.máj - svoje meniny oslavuje Viliam

pondelok 27.máj - svoje meniny oslavuje Iveta,Miliduch

nedeľa 26.máj - svoje meniny oslavuje Dušan

V nedeľu 26.mája fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na svojom ihrisku v Padine uvítala ekipu Sloga(BNS) na obrázku a zvíťazila výsledkom 2:0 . V stredu 29.mája Dolina bude hrať na hosťovaní v Debeljači z domácim Spartakom . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport .

Oznámenie z Elektrovojvodiny : Pre práce na elektroenergetských objektoch v sobotu 1.júna od 12.00-12.45 bez elektrického prúdu zostanú nasledovné osady: Padina , Kovačica , Debeljača , Crepaja , Opovo , Baranda a Čénta . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia . Danú informáciu si môžete pozrieť vo fakse , alebo na webovej strany elektrovojvodiny pre vypájanie .

Mám na predaj mobilny Samsung J5 duos za 6000 dinárov , bicykel(kliknúť) za 7000 dinárov , ako aj mobilny telefón Samsung Galaxy Grand Neo 5inčový ekrán za 4000 dinárov . Navolajte 0638606003 .

sobota 25.máj - svoje meniny oslavuje Urban

Pre záujemcov čo chcú ísť 25.mája na Titov hrob do Belehradu , organizovaný je odchod o 8:30h spred hotela Park v Kovačici , ako to píše na plakáte .

V nedeľu 26.mája fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na svojom ihrisku v Padine o 17:30 hodine uvíta ekipu Sloga(BNS) , vstupné je 200 dinárov ako to píše na plakáte . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport .

piatok 24.máj - svoje meniny oslavuje Danuša,Daniela

štvrtok 23.máj -svoje meniny oslavuje Želmíra, Želmír

streda 22.máj - svoje meniny oslavuje Júlia, Petra

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v stredu 22.mája od 09.00-13.30 hodine nebudú mať elektrický prúd niektoré ulice v Padine a to: ul. Ul.Veljka Vlahovića od M.Pupina do N.Tesle, 29 novembar od Ž.Zrenjanina do Športove ,N.Tesle od V.Vlahovića do Donje Doline i Ž.Zrenjanina od 29.novembra do ul. N.Tesle , ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

utorok 21.máj - svoje meniny oslavuje Dobromír - Svätodušný

pondelok 20.máj - svoje meniny oslavuje Borivoj

nedeľa 19.máj - svoje meniny oslavuje Dezider,Hana

sobota 18.máj - svoje meniny oslavuje Viola,Vida

V sobotu 18.mája od 18-20h sa zorganizuje aj v Padine niekoľko podujatí v rámci noci múzea .

piatok 17.máj - svoje meniny oslavuje Zobor

štvrtok 16.máj -svoje meniny oslavuje Svetozár

streda 15.máj - svoje meniny oslavuje Žofia, Sofia

utorok 14.máj - svoje meniny oslavuje Bonifác

pondelok 13.máj - svoje meniny oslavuje Servác

V nedeľu 12.mája fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na svojom ihrisku v Padine uvítala ekipu Crvena Zvezda z Pavliša . Dolina na obrázku bole lepšia a zvíťazila výsledkom 4:0 . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport . O ligu nižšie ako je Dolina , hrá Kovačická Slávia , ktorá po poslednom kole a zakončenom majstrovstve obsadila 2.miesto na tabuľke takže nepójde viššie , ale viššie čiže do tejto lige pójde Polet z Idvora .

nedeľa 12.máj - svoje meniny oslavuje Pankrác

sobota 11.máj - svoje meniny oslavuje Blažena

V nedeľu 12.mája fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na svojom ihrisku v Padine o 17:00 hodine uvíta ekipu Crvena Zvezda z Pavliša , vstupné je 200 dinárov ,ako to píše na plakáte . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport .

piatok 10.máj - svoje meniny oslavuje Viktória

štvrtok 9.máj -svoje meniny oslavuje Gizela - Deň víťazstva

streda 8.máj - svoje meniny oslavuje Milutín,Ingrid,Inez

utorok 7.máj - svoje meniny oslavuje Stanislav,Monika

pondelok 6.máj - svoje meniny oslavuje Hermína

nedeľa 5.máj - svoje meniny oslavuje Kvetoslav

V nedeľu 5.mája fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , zvíťazila na hosťovaní v Séleuši domácu ekypu Vojvodina výsledkom 5:1 .

sobota 4.máj - svoje meniny oslavuje Florián

piatok 3.máj - svoje meniny oslavuje Desana,Denis

štvrtok 2.máj -svoje meniny oslavuje Žigmund

V štvrtok 2.mája fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na svojom ihrisku v Padine uvítal ekipu Jedinstvo z Vlajkovca na obrázku v ktorom Dolina zvíťazila výsledkom 2:1 . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport .

V okolí Padiny je vystavané mnoho veternákov pre vyrobu ekologického elektrického prúdu . Kratší vídeo si môžete pozrieť na youtube .

V noci z nedeli na pondelok 29.4.2019. bol v padinskom dome kultúry požiar v ktorom vyhorela jedna časť domu kultúry a to prevažne kde bola veľká kino sála a niekdajší caffe bar . Zhorená časť je na obrázku1 , obrázku2 , obrázku3 , obrázku4 , obrázku5 .

Stredná odborná škola obchodu a služieb z Dolného Kubína na Slovensku zapisuje žiakov ako to píše na plakáte .

streda 1.máj - svoje meniny oslavuje Filip - Sviatok práce

Počas prvomájového pobytu vo višničkovej hôrky , prosia sa návštevníci aby neznečisťovali prírodu , chránili ju a nelámali višňové stromíky , ako to píše na plakáte .

utorok 30.apríl - svoje meniny oslavuje Miroslava

V nedeľu 28.apríla fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na svojom ihrisku v Padine o 16:30.hodine uvítala ekipu Vulturul z Grebenca na obrázku a zápas sa skončil nerozhodným výsledkom 1:1 . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport . Dolina bude taktiež hrať doma v Padine aj 2.mája o 17:00. hodine keď uvíta ekipu Jedinstvo z Vlajkovca .

pondelok 29.apríl - svoje meniny oslavuje Dobrôtka,Lea - Pravoslavni Uskrsni ponedjeljak

nedeľa 28.apríl - svoje meniny oslavuje Jarmila - Pravoslavni Uskrs

sobota 27.apríl - svoje meniny oslavuje Jaroslav

V nedeľu 28.apríla fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na svojom ihrisku v Padine o 16:30.hodine uvíta ekipu Vulturul z Grebenca , vstupné je 200 dinárov .

piatok 26.apríl - svoje meniny oslavuje Jaroslava - Pravoslavni Veliki petak

štvrtok 25.apríl -svoje meniny oslavuje Marek,Marko

streda 24.apríl - svoje meniny oslavuje Juraj,Ďuro

utorok 23.apríl - svoje meniny oslavuje Jelena,Jela

pondelok 22.apríl - svoje meniny oslavuje Vojtech,Svätomír - Veľkonočný pondelok

nedeľa 21.apríl - svoje meniny oslavuje Želislav - Veľkonočná nedeľa

sobota 20.apríl - svoje meniny oslavuje Hvezdoň,Marcel - Biela sobota

piatok 19.apríl - svoje meniny oslavuje Ratmír - Veľký piatok

štvrtok 18.apríl -svoje meniny oslavuje Rudolf - Zelený štvrtok

streda 17.apríl - svoje meniny oslavuje Valér

V stredu 17.apríla fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na svojom ihrisku v Padine uvítal ekipu Strela z Ivanova . Dolina zvíťazila výsledkom 2:1 . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport .

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v štvrtok 18.apríla od 10:30-11:30 hodine nebudú mať elektrický prúd niektoré ulice v Padine a to: ul. Lj.Štura od začiatku do M.Tita, M.Tita od A.Sladkoviča do J.Čajaka a diel J.Čajaka , ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

utorok 16.apríl - svoje meniny oslavuje Danica,Dana

pondelok 15.apríl - svoje meniny oslavuje Fedor

nedeľa 14.apríl - svoje meniny oslavuje Hrdoš- Kvetná

sobota 13.apríl - svoje meniny oslavuje Silorád

piatok 12.apríl - svoje meniny oslavuje Estera 

štvrtok 11.apríl -svoje meniny oslavuje Július,Leona

streda 10.apríl - svoje meniny oslavuje Igor

utorok 9.apríl - svoje meniny oslavuje Milena,Miléva

pondelok 8.apríl - svoje meniny oslavuje Dagmar,Albert

nedeľa 7.apríl - svoje meniny oslavuje Radhošť - smrtná

V nedeľu 7.apríla fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na svojom ihrisku v Padine o 16:00.hodine uvíta ekipu Dunav z Banátskej Palanky , vstupné je 200 dinárov . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport .

sobota 6.apríl - svoje meniny oslavuje Irena, Irína

piatok 5.apríl - svoje meniny oslavuje Bohuslav

štvrtok 4.apríl -svoje meniny oslavuje Bohumila,Izidora

streda 3.apríl - svoje meniny oslavuje Bohurád,Richard

utorok 2.apríl - svoje meniny oslavuje Šťastka

pondelok 1.apríl - svoje meniny oslavuje Hugo

nedeľa 31.marec - svoje meniny oslavuje Gabriela

sobota 30.marec - svoje meniny oslavuje Vieroslava

V noci , zo soboty 30.marca na nedeľu 31.marca , prejdeme na letné počítanie času a to tak , že sa ručičky na hodinkách v nedeľu 31.marca o druhej hodine ráno posunú o hodinu napred , totiž na tretiu hodinu (teda budeme o jednu hodinu menej spať) , ako ro píše na internete .

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v pondelok 1.apríla od 09.00-13.30 hodine nebudú mať elektrický prúd niektoré ulice v Padine a to: Horná Dolina smerom ku Partizánskej ulici , ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia . Ako nás oboznámili z Elektrovojvodiny, v ten deň sa budú opyľovať konáre na stromoch ktoré prekážajú elektrickému vedeniu .

piatok 29.marec - svoje meniny oslavuje Miroslav,Sabína

štvrtok 28.marec -svoje meniny oslavuje Soňa,Rastislava

streda 27.marec - svoje meniny oslavuje Alena,Aneta

V piatok 29.marca sa v Debeljači usporiada tradičný jarmok , ako to píše na plakáte , alebo na internete .

utorok 26.marec - svoje meniny oslavuje Manuel,Manuela, Emanuel,Emanuela

pondelok 25.marec - Zvest. narodenia Krista Pána

V nedeľu 24.marca fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na svojom ihrisku v Padine o 15:00.hodine uvítal ekipu Jugoslavija z Jabuky , ako to vidieť na obrázku1 Dolina bola lepšia a zvíťazila výsledkom 2:0 a oby dva góli boli z penálov , a druhý gól si môžete vidieť aj na obrázku2 . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport .

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v pondelok 25.marca od 08:00 -15:00 hodine nebude mať elektrický prúd celá Padina , ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia . Ako nás oboznámili z Elektrovojvodiny, v ten deň sa budú opyľovať konáre na stromoch a opyľovať budú aj zo špeciálnimi kamiónikámi ktoré sme vyfotili dnes v pondelok na začiatku práce .

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Kovačice . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v utorok 26.marca od 08:00 -15:00 hodine nebude mať elektrický prúd celá Kovačica , ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia . Ako nás oboznámili z Elektrovojvodiny, v ten deň sa budú opyľovať konáre na stromoch .

nedeľa 24.marec - svoje meniny oslavuje Gabriel

V nedeľu 24.marca fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na svojom ihrisku v Padine o 15:00.hodine uvíta ekipu Jugoslavija z Jabuky , vstupné je 200 dinárov . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport . Všetkych registrovanych hráčov fk Doliny si môžete pozrieť na naledovnych obrázkach: fk Dolina-1.tim , fk Dolina-2.tim , fk Dolina-pioniery , fk Dolina-kohútiky .

sobota 23.marec - svoje meniny oslavuje Darko,Dárius

piatok 22.marec - svoje meniny oslavuje Vesna,Kazimír

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v piatok 22.marca od 09.00-13.30 hodine nebudú mať elektrický prúd niektoré ulice v Padine a to: kraje ulíc: Veljka Vlahovića, Žarka Zrenjanina, Nikole Tesle a 29.Novembra , ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia . Ako nás oboznámili z Elektrovojvodiny, v ten deň sa budú opyľovať konáre na stromoch ktoré prekážajú elektrickému vedeniu .

štvrtok 21.marec -svoje meniny oslavuje Blahoslav

streda 20.marec - svoje meniny oslavuje Víťazoslav

utorok 19.marec - svoje meniny oslavuje Jozef

piatok 15.marec - svoje meniny oslavuje Belomír,Svetlana

štvrtok 14.marec -svoje meniny oslavuje Matilda,Mája

streda 13.marec - svoje meniny oslavuje Vlastimil

utorok 12.marec - svoje meniny oslavuje Gregor

pondelok 11.marec - svoje meniny oslavuje Jurina

nedeľa 10.marec - svoje meniny oslavuje Branislav

Padinské miestne spoločentsvo apeluje na občanov , aby nevyhadzovali smeti okolo Padine ako to píše na plakáte .

Potrebný su robotníci v letnom periode pre prácu v reštaurácii v Taliansku pri mori a to : kuchár(1400-1600€) , pomocník kuchára , pizza majster , konobary(1200€), konobarice , pre prácu v kuchini(umívanie riadu) . Navolajte 063/8264002 - móže aj na Víber alebo WhatsApp , ako to píše na plakáte .

Kto chce daruvať dve mačiatká , môže sa ohlásiť v Padine na číslo mobilu 0638606003 .

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v stredu 13.marca od 09.30-13.30 hodine nebudú mať elektrický prúd niektoré ulice v Padine a to: Trg Oslobođenja od Donje Doline do Nove, Donja Dolina od Trg Oslobođenjja do Alberta Matiša, Partizanska od Donje Doline do 7 Jula , ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia . Ako nás oboznámili z Elektrovojvodiny, v ten deň sa budú opyľovať konáre na stromoch ktoré prekážajú elektrickému vedeniu .

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v štvrtok 14.marca od 09.30-13.30 hodine nebudú mať elektrický prúd niektoré ulice v Padine a to: Trg Oslobođenja od Donje Doline do Nove, Donja Dolina od Trg Oslobođenjja do Alberta Matiša, Partizanska od Donje Doline do 7 , ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia . Ako nás oboznámili z Elektrovojvodiny, v ten deň sa budú opyľovať konáre na stromoch ktoré prekážajú elektrickému vedeniu .

V nedeľu 10.marca sa začína jarná časť majstrovstva a fudbalový klub Dolina v majstrovskom zápase v 1.juhobanátskej lige p.f.l. Pánčevo , na svojom ihrisku v Padine o 14:30.hodine uvíta ekipu Borac zo Starčeva , vstupné je 200 dinárov . Všetky výsledky a tabuľku si môžete pozrieť na Srbijasport . Všetkych registrovanych hráčov fk Doliny si môžete pozrieť na naledovnych obrázkach: fk Dolina-1.tim , fk Dolina-2.tim , fk Dolina-pioniery , fk Dolina-kohútiky .

sobota 9.marec - svoje meniny oslavuje Radúz

piatok 8.marec - svoje meniny oslavuje Alan, Alana - medz.deň žien

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v štvrtok 7.marca od 10:00 -13:30 hodine nebudú mať elektrický prúd niektoré ulice v Padine a to: Delovi ulica 2.Oktobra, Partizanska,Gornja Dolina , ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia . Ako nás oboznámili z Elektrovojvodiny, v ten deň sa budú opyľovať konáre na stromoch ktoré prekážajú elektrickému vedeniu .

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v piatok 8.marca od 09.30-13.30 hodine nebudú mať elektrický prúd niektoré ulice v Padine a to: ulica Ive Lole Ribara smerom ku Dolnej Doline , ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia . Ako nás oboznámili z Elektrovojvodiny, v ten deň sa budú opyľovať konáre na stromoch ktoré prekážajú elektrickému vedeniu .

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v piatok 8.marca od 09.30-13.30 hodine nebudú mať elektrický prúd niektoré ulice v Padine a to: Ul. I.L.Ribara od Partizanske ka 2. Oktobra , ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia . Ako nás oboznámili z Elektrovojvodiny, v ten deň sa budú opyľovať konáre na stromoch ktoré prekážajú elektrickému vedeniu .

štvrtok 7.marec -svoje meniny oslavuje Tomáš

streda 6.marec - svoje meniny oslavuje Radoslav

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v stredu 6.marca od 09:30 -13:00 hodine nebudú mať elektrický prúd niektoré ulice v Padine a to: Partizanska od 7.Jula do Gornje Doline i Gornja Dolina od Partizanske do A.Martiša , ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia . Ako nás oboznámili z Elektrovojvodiny, v ten deň sa budú opyľovať konáre na stromoch ktoré prekážajú elektrickému vedeniu .

utorok 5.marec - svoje meniny oslavuje Fridrich

pondelok 4.marec - svoje meniny oslavuje Jadran

nedeľa 3.marec - svoje meniny oslavuje Bohumil, Mila

sobota 2.marec - svoje meniny oslavuje Amália,Mia

piatok 1.marec - svoje meniny oslavuje Albín,Belo

štvrtok 28.február -svoje meniny oslavuje Zlatica,Zlatka

V sobotu 2.marca o 19.hodine sa v Padinskom dome kultúry usporiada divadelné predstavenie Ženské rozhovory v podaní Padinských divadelníkov . Vstupné je 150 dinárov ako to píše na plakáte .

streda 27.február - svoje meniny oslavuje Drahotína, Drahuša

utorok 26.február - svoje meniny oslavuje Alexander,Saša

pondelok 25.február - svoje meniny oslavuje Viktor

nedeľa 24.február - svoje meniny oslavuje Matej

sobota 23.február - svoje meniny oslavuje Lazár,Leonóra

Miestny odbor Matice slovenskej v Padine aj toho roku usporadúva už tradičné XXV. kultúrno-zábavné a súťažiace podujatie: Víno-Hudba-Klobása. Večierok sa uskutoční v sobotu 23.februára v reštaurácii „Hole“ o 19h .

piatok 22.február - svoje meniny oslavuje Veleslava

štvrtok 21.február -svoje meniny oslavuje Eleonóra, Lena, Lenka

streda 20.február - svoje meniny oslavuje Všemil, Lívia

utorok 19.február - svoje meniny oslavuje Zuzana

pondelok 18.február - svoje meniny oslavuje Jaromír

nedeľa 17.február - svoje meniny oslavuje Miloslava

sobota 16.február - svoje meniny oslavuje Juliana

piatok 15.február - svoje meniny oslavuje Pravoslav - Deň štátnosti Srbska

štvrtok 14.február -svoje meniny oslavuje Velimír,Valentín, Popolec

streda 13.február - svoje meniny oslavuje Horislav

utorok 12.február - svoje meniny oslavuje Zoroslav

pondelok 11.február - svoje meniny oslavuje Libuša

nedeľa 10.február - svoje meniny oslavuje Gorazd

sobota 9.február - svoje meniny oslavuje Zdenko

Zverolekárska ustanovizeň v Padine bude od pondelku 11.februára a do sobote 16. februára konať očkovanie psov proti besnoty ako to píše na plakáte . Majitelia psov je potrebné , aby svojich psov priniesli do Leninovej 24 , od 8-14.hodiny . Cena očkovania je 1.000 dinárov pre už registrovaných(čipuvaných) psov , alebo 1600 dinárov pre neregistrovaných(nečipuvaných) . Potrebné je priniesť pasoš od psa , ak jestvuje , ako aj osobný preukaz majiteľa psa .Očkovanie sa bude konať vo zverolekárskej ambulancii a zverolekáry oznamujú , že je očkovanie psov zákonom závezné .

piatok 8.február - svoje meniny oslavuje Prokop

štvrtok 7.február -svoje meniny oslavuje Dária,Dajana

streda 6.február - svoje meniny oslavuje Dorota

utorok 5.február - svoje meniny oslavuje Svetluša,Aľoša

pondelok 4.február - svoje meniny oslavuje Veronika

nedeľa 3.február - svoje meniny oslavuje Blažej

sobota 2.február - svoje meniny oslavuje Mária - Hromnice

piatok 1.február - svoje meniny oslavuje Tatiana,Tea

štvrtok 31.január -svoje meniny oslavuje Emil

streda 30.január - svoje meniny oslavuje Ema,Amadea

utorok 29.január - svoje meniny oslavuje Pribina

pondelok 28.január - svoje meniny oslavuje Karol

nedeľa 27.január - svoje meniny oslavuje Ján Zlatoústy - Sveti Sava

sobota 26.január - svoje meniny oslavuje Svätoboj,Tamara

Včera a dnes znovu v Padine napadalo mnoho snehu, takže je center osady ako na vídeo zázname .

piatok 25.január - svoje meniny oslavuje Pavel

štvrtok 24.január -svoje meniny oslavuje Ctiboh,Timotej

streda 23.január - svoje meniny oslavuje Miloš

utorok 22.január - svoje meniny oslavuje Zora,Alexandra

pondelok 21.január - svoje meniny oslavuje Vincent

nedeľa 20.január - svoje meniny oslavuje Dalibor

sobota 19.január - svoje meniny oslavuje Sára,Drahomíra

piatok 18.január - svoje meniny oslavuje Bohdana,Teodora

Výpredaj obuvi v MP Padina, Maršala Tita 3 (obchod vedľa Poljoopreme) ponúka úplne všetkú obuv na predaj a až o 70% lacnejšie. Výpredaj sa uskutoční v sobotu 19. januára a v nedeľu 20. januára od 9.00 do 18.00 hodine.

štvrtok 17.január -svoje meniny oslavuje Anton,Nataša

streda 16.január - svoje meniny oslavuje Vladimír

utorok 15.január - svoje meniny oslavuje Dobroslav

pondelok 14.január - svoje meniny oslavuje Šťastko

nedeľa 13.január - svoje meniny oslavuje Čistko

sobota 12.január - svoje meniny oslavuje Rastislav

piatok 11.január - svoje meniny oslavuje Malvína

štvrtok 10.január -svoje meniny oslavuje Dalimír

streda 9.január - svoje meniny oslavuje Pravoľub,Alexej

utorok 8.január - svoje meniny oslavuje Pravdomil

pondelok 7.január - svoje meniny oslavuje Bohuslava-Božić

nedeľa 6.január - svoje meniny oslavuje Zjav.Kr.Pána

sobota 5.január - svoje meniny oslavuje Simeón,Andrea

piatok 4.január - svoje meniny oslavuje Eugen

štvrtok 3.január 2019 -svoje meniny oslavuje Daniel

Kalendár zo slovenskými menami pre 2019.rok veľkosti A3(420x297mm) si môžete bezplatne prevziať ak kliknete na kalendár1 alebo kalendár2 a potom ho môžete vytlačiť v hociktorej tlačiarni(fotokopirnici) .

streda 2.január 2019 - svoje meniny oslavuje Ábel,Set

utorok 1.január 2019 - Nový rok,Ježiš

- pripomienka :

Staršie oznamy z roku 2019(kliknúť) , si môžete pozrieť v rubrike , ktorá sa nachádza na ľavej strane staršie oznamy - archív(kliknúť) .

Taktiež si môžete pozrieť aj Staršie oznamy z roku 2020(kliknúť) , Staršie oznamy z roku 2019(kliknúť) , Staršie oznamy z roku 2018(kliknúť) , Staršie oznamy z roku 2017(kliknúť) , Staršie oznamy z roku 2016(kliknúť) , staršie oznamy z roku 2015(kliknúť) , starsie oznamy z roku 2014(kliknúť) , Staršie oznamy z roku 2013(kliknúť) , Staršie oznamy z roku 2012(kliknúť) , Staršie oznamy z roku 2011(kliknúť) , ako aj Staršie oznamy z roku 2010(kliknúť) si môžete pozrieť v rubrike , ktorá sa nachádza na ľavej strane staršie oznamy - archív(kliknúť) .

ˇ