Header image  
   
  
Facebook RadioPadina

SLOVANKOMERC 667-466 , 667-481

Padinský maliary

Kolkársky klub Dolina

 winamp pre Winamp


 

 

Obzeráte staršie oznamy z roku 2017

nedeľa 31.decembra - svoje meniny oslavuje Silvester

sobota 30.decembra - svoje meniny oslavuje David

Predávam domáce moriaky na obrázku1 , obrazku2 , obrázku3 , váhy od 5-7 kg chované v prírodnom ambiente a domácim krmom , cena za očistené je 700 din/kg a živé 500 din/kg. Taktiež mam na predaj sóju môže surová po 60 din/kg alebo upukaná 80din/kg . Predám aj traktor torpedo TD9006 na obrázku1 , obrázku2 , obrázku3 , obrázku4 , obrázku5 , obrázku6 , z predným pohonom . Záujemci sa môžu ohlásiť u Jána Ušáka 667-921 , alebo 063/8304447. alebo prísť vidieť osobne .

piatok 29.decembra - svoje meniny oslavuje Jonatán - Po vianociach

štvrtok 28.decembra - svoje meniny oslavuje Mláďatká

V štvrtok 28.decembra o 18.hodine sa v Kovačici , pred Kovačickou obcou usporiada program pre deti "Peđolino" na ktorom sa budú všetkým deľom deliť balíky , ako to píše na plakáte .

streda 27.decembra - svoje meniny oslavuje Ján

utorok 26.decembra - svoje meniny oslavuje Štefan - 2.slávnosť vianočná

pondelok 25.decembra - svoje meniny oslavuje Narodenie Krista pána

nedeľa 24.decembra - svoje meniny oslavuje Adam a Eva - Štedrý deň

sobota 23.decembra - svoje meniny oslavuje Nadežda, Vlasta

piatok 22.decembra - svoje meniny oslavuje Adela, Etela

štvrtok 21.decembra - svoje meniny oslavuje Tomáš,Bohdan

Ozámenie z facebooka z miestného spoločenstva Padina: Oznámenie pre najmladšých . Dňa 22.12.2017, totiž v piatok. Dedko Mráz prichadza na Vianočný trch o 12h, a všetkým dietkám bude deliť rôzne sladkosti a maškrty. Tohto roku nepôjde po dedine, preto všetkých prosíme aby prišli na Vianočný jarmok pred školou, aby sme spoločne privítali Dedka Mráza .

NIS od októbra 2017 hľadá naftu a plyn na území južného Banátu , ako to píše na plakáte . Občania , ktorý majú škodu od kopania robotníkov NIS-a , môžu sa ohlásiť nasledovným osobám(kliknúť).

Razvojni fond apv koná pôžičku peňazí z úrokom , ako to píše na plakáte .

Oznamy z kds káblovej televízii v Padine si môžete prečítať na kds .

streda 20.decembra - svoje meniny oslavuje Izák

utorok 19.decembra - svoje meniny oslavuje Abrahám

pondelok 18.decembra - svoje meniny oslavuje Osvetín, Sláva

nedeľa 17.decembra - svoje meniny oslavuje Kornélia,Korína

Dedo Mráz dnes v nedeľu 17.decembra od 9-13h išiel Kovačickími ulicami , ako to píše na plakáte , alebo si to môžete aj pozrieť na facebooku .

Ozámenie z facebooka z miestného spoločenstva Padina: Oznamujeme všetkých ľudí dobrej vôle, že aj tohto roku Padinu navštívi Dedo Mráz dňa v piatok, 22.12.2017 a preto prosíme všetkých tých ktorý chcú Dedo Mrázovi pridať do kapse rôzne sladkosti, cukríky, maškrty a pod., aby priniesli do Miestného spoločenstva Padina, do kancelárie tajomníčke, každý pracovný deň od 8h do 15h. Týmto umožníme naším najmladším občanom veľkú radosť. Vopred ďakujeme v mene všetkých detí.

sobota 16.decembra - svoje meniny oslavuje Albína, Bela

piatok 15.decembra - svoje meniny oslavuje Ivica, Ivor

Dnes v piatok 15.decembra o 18.hodine bude v Kovačici v miestnom spoločenstve výstava obrazov , ako to píše na plakáte .

štvrtok 14.decembra - svoje meniny oslavuje Branislava

streda 13.decembra - svoje meniny oslavuje Lucia

utorok 12.decembra - svoje meniny oslavuje Otília

pondelok 11.decembra - svoje meniny oslavuje Hostivid

nedeľa 10.decembra - svoje meniny oslavuje Judita

Prodám bielého brava váhy okolo 120 kg . Môžete sa opýtať u Pavla Dudáša v Padine na číslo mobilu 062/1723800 .

sobota 9.decembra - svoje meniny oslavuje Izabela, Anabela

piatok 8.decembra - svoje meniny oslavuje Marína, Mário

štvrtok 7.decembra - svoje meniny oslavuje Ambróz

streda 6.decembra - svoje meniny oslavuje Mikuláš

utorok 5.decembra - svoje meniny oslavuje Sáva

pondelok 4.decembra - svoje meniny oslavuje Barbara, Barbora

nedeľa 3.decembra - svoje meniny oslavuje Slavomír  - 1. adventná

Predávame cele prázdnu kryptu na obrázku spolu z mestom na padinskom cintoríne , nedaľeko vchodu . Môžete sa opýtať u Petrášov v Padine na číslo mobilu 063/8606003 .

sobota 2.decembra - svoje meniny oslavuje Budislav

piatok 1.decembra - svoje meniny oslavuje Slávia

V sobotu 2.decembra od 19.hodine sa v Kovačickej reštaurácii Červené Víno usporiada “Kovačický bál” . Na tejto zábave Vás očakáva slovenská ľudová hudba , chutná večera , bohatá tombola , kultúrno-umelecký program a zabávať vás bude aj Martin Kopor-ľudový rozprávač zo Slovenska . Vstupné je 1.000 dinárov ako to píše na plakáte .

štvrtok 30.novembra - svoje meniny oslavuje Ondrej, Andrej

streda 29.novembra - svoje meniny oslavuje Vratko

utorok 28.novembra - svoje meniny oslavuje Milan, Henrieta

pondelok 27.novembra - svoje meniny oslavuje Nestor

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo v nedeľu 26.novembra hral v Barande z domácou ekypou Radnički . Dolina zápas zvíťazila výsledkom 1:0 . Toto bol aj posledný zápas v jesenom diele majtrovstva a Dolina sa nachádza na 2.mieste na tabuľke . Kompletný rozvrh zápasov a výsledky si môžete pozrieť na Srbijasport .

nedeľa 26.novembra - svoje meniny oslavuje Kornel - Nedeľa večnosti

sobota 25.novembra - svoje meniny oslavuje Katarína

piatok 24.novembra - svoje meniny oslavuje Emília, Milina

štvrtok 23.novembra - svoje meniny oslavuje Dagmara

streda 22.novembra - svoje meniny oslavuje Ernest,Naďa

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení v štvrtok 23.novembra od 8:00-11:00.hodiny nebudú mať elektrický prúd niektoré ulice v Padine a to: ul. Ž.Zrenjanina od N.Tesle do M.Pupina, Donja dolina od N.Tesle do M.Pupina, Vinogradska, 29.novembra, N.Tesle od Vinogradske do Donje doline, M.Pupina od Vinogradske do Ž.Zrenjanina , ako to píše vo fakse . Oznámenia si môžete pozrieť aj na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

Predám dobrí dom z dvorom a zahradou na ulici Hviezdoslavovej 43 v Padine . Dom na obrázku1 , obrázku2 , obrázku3 , obrázku4 , je razom vhodný pre ubytovanie , všetky miestnosti sú upravené , dom je kvalitne vymurovaný , Alu okná , hriatie na pec na pelet , elektrický prúd , voda , at.ď. Cena 40.000 Eur . Ohlásiť sa môžete u Kohút Eve osobne , alebo na tel.číslo 013/667-825 .

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo v nedeľu 19.novembra uvítal na domácom ihrisku v Padine ekypu Vojvodina z Crvenej Crkve . Dolina bola lepšia a zvíťazila výsledkom 6:1 . Kompletný rozvrh zápasov a výsledky si môžete pozrieť na Srbijasport .

Predám mladú 215 kilogramovú prasnicu za 30.000 dinárov . Môžete sa opýtať v Novom Kozjaku na číslo mobilu 0649214473 .

utorok 21.novembra - svoje meniny oslavuje Ctirad

pondelok 20.novembra - svoje meniny oslavuje Bohumíra

nedeľa 19.novembra - svoje meniny oslavuje Alžbeta, Erža

sobota 18.novembra - svoje meniny oslavuje Oto

Predám traktor Torpedo TD9006 z predným pohonom , 90 ks . Traktor(kliknúť) je v zachovanom stave a všetko na ňom funguje . Záujemci sa možu opýtat alebo prísť vidieť u Jána Ušáka na ulici Jána Kolára 21 alebo tel. 667921 mob. 063/8304447. Cena je 9000 Eur .

NIS čiže naftová industria Srbska hľadá naftu a plyn aj vnútri samej osade Padine a to vŕtaju na asfaltky čiže kemenici , ako to vidieť na obrázku . Ináč všetkým čo pracovníci NIS-u urobili nejakú škodu v poli na ich parcele , potrebné je aby sa ohlásili v svojom miestnom spoločenstve kde aj zavdajú žiadosť na úhradu (obeštećenje) .

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo v nedeľu 19.novembra o 13:30 hodine uvíta na domácom ihrisku v Padine ekypu Vojvodina z Crvenej Crkve . Kompletný rozvrh zápasov a výsledky si môžete pozrieť na Srbijasport .

piatok 17.novembra - svoje meniny oslavuje Dionýz,Sebastián

štvrtok 16.novembra - svoje meniny oslavuje Anežka,Agnéza

streda 15.novembra - svoje meniny oslavuje Irma, Klementína

utorok 14.novembra - svoje meniny oslavuje Mladen

pondelok 13.novembra - svoje meniny oslavuje Ľutobor

nedeľa 12.novembra - svoje meniny oslavuje Svatopluk

sobota 11.novembra - svoje meniny oslavuje Martin - Deň prímeria v 1.sv.vojne

Spolok žien v Padine zorganizuje v nedeľu 12.11.2017.r. o 16:00 hodine v sále Hóle Tekvicovú zábavu. Lístky si môžete zaobstarať na telefonné číslo 013/668-976 alebo na mob. 063/186-66-74 u Z.Talčíkovej, u Z.Holíkovej na tel.číslo 013/668-088, alebo na č.mob. 062/360-135 u Anne Kolárikovej. Cena lístku je 600 din. Spolok žien Padina

Už niekoľko mesiacov NIS čiže naftová industria Srbska (ktorú kúpil Ruský Gaspromnjeft) hľadá v Kovačickom a okolných chotároch naftu a plyn . V tieto dni práce intenzivovali a často ich vidieť najmä v poliach ako na obrázku . Práce budú konať aj v zime .

piatok 10.novembra - svoje meniny oslavuje Marian, Tibor

štvrtok 9.novembra - svoje meniny oslavuje Fedora

streda 8.novembra - svoje meniny oslavuje Bohumír

utorok 7.novembra - svoje meniny oslavuje Bohoľub

pondelok 6.novembra - svoje meniny oslavuje Renata, Leonard

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo v nedeľu 5.novembra uvítal na domácom ihrisku v Padine ekypu Vulturul z Grebenca . Dolina zvíťazila výsledkom 5:0 . Kompletný rozvrh zápasov a výsledky si môžete pozrieť na Srbijasport .

nedeľa 5.novembra - svoje meniny oslavuje Imrich

sobota 4.novembra - svoje meniny oslavuje Hostimil

Potrebný su 10 muráry , jeden zámočník(bravár) a jeden bagerista pre prácu na Slovensku . Plat je 1.000 Eur mesačne , zabezpečené je ubytovanie zdarma , ako aj stravný lístok od 3.20 Eur denne . Pracuje sa v Bratislave a Nitre na zatepľovaní domov . Každý robotník je prihlásený a platené mu je zdravotné , sociálne a penziové poistenie a jestvuje možnosť trvalého zamestnania . Ak nemáte prechodný pobyt na Slovensku - my vám ho zabezpečíme . Pracuje sa razom ihneď a preto sa čim driev prihláste v Padine u vedúceho stavby Tomáša Havrana na číslo mobilu 066/011-226 .

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo v nedeľu 5.novembra o 14:00 hodine uvíta na domácom ihrisku v Padine ekypu Vulturul z Grebenca . Kompletný rozvrh zápasov a výsledky si môžete pozrieť na Srbijasport .

Predávam zem na večnosť - Duboka dolina , 1.5 lánca , navolajte na číslo mobilu 0638210456 .

piatok 3.novembra - svoje meniny oslavuje Ida

štvrtok 2.novembra - svoje meniny oslavuje Vekoslav

streda 1.novembra - svoje meniny oslavuje Všechsvätých

utorok 31.októbra - svoje meniny oslavuje Volfgang - Pamiatka reformácie

pondelok 30.októbra - svoje meniny oslavuje Petronela,Simona

nedeľa 29.októbra - svoje meniny oslavuje Klára, Valentína - kirvaj

sobota 28.októbra - svoje meniny oslavuje Šimon, Júda

V nedeľu 29.októbra ráno , čiže zo soboty na nedeľu , prejdeme na zimné počítanie času a to tak , že sa ručičky na hodinkách o tretej hodine vrátia o hodinu späť , teda na druhú hodinu .

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo v sobotu 28.októbra hral v Banátskej Palanke z domácou ekypou Dunav . Dolina zápas zvíťazila výsledkom 7:2 . Kompletný rozvrh zápasov a výsledky si môžete pozrieť na Srbijasport .

Dávam do árendy 2 jutrá zeme v Debeláckom chotáry - nie sú spolu a pol jutra za ekonómiou v Nováckom chotáre , tiež v blýzkosti aj jeden tálik . Záujemci sa môžu ohlásiť v Padine na číslo mobilu 064/1321896 .

V Kovačici tohoto mesiaca prebiehajú oslavy Kovačického októbra a viac o manifestáciách , ktoré budu usporiadané si môžete pozrieť na plakáte ak kliknete Kovačický október 2017 .

piatok 27.októbra - svoje meniny oslavuje Horislava

štvrtok 26.októbra - svoje meniny oslavuje Mitar, Demeter

streda 25.októbra - svoje meniny oslavuje Zlatko

Zajtra v štvrtok 26.októbra od 10-13 hodine sa v Padinskej ambulante usporiada bezplatná preventívna prehliadka občanov ako to píše na plakáte . Môžete si vymerať výšku a ťarchu , cukor a mastnotu v krvy , tlak a dostať radu od internistu , prehliadku stolici (nádobu si samí máte kúpiť v apatieky) . Všetky prehliadky sú bezplatné a môžu sa vykonať aj bez zdravotnej knižočky .

Dávam do árendy jedno jutro zeme v starom poli . Valenta Pavel , Maršala Tita 21 , Padina , tel.číslo 063/71-390-71 .

utorok 24.októbra - svoje meniny oslavuje Kvetoslava

pondelok 23.októbra - svoje meniny oslavuje Žitomír

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v utorok 24.októbra od 8:30-11:30.hodiny nebude mať elektrický prúd polovica Padiny od vchodu z Kovačici a to od ulice Michajla Pupina a 2.októbra a smerom ku Sámošu , ako to píše vo fakse , alebo približne(teda nie celkom presne) je to znázornené na obrázku . Oznámenia si môžete pozrieť aj na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v stredu 25.októbra od 8:30-12:30.hodiny nebude mať elektrický prúd druhá polovica Padiny a to od ulice Michajla Pupina a 2.októbra smerom ku dolnej doline , približne(teda nie celkom presne) je to znázornené na obrázku , a to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v piatok 27.októbra nebudú mať niektoré ulice v Padine elektrický prúd a to od 9:30-12:00 H elektrický prúd nebudú mať ulice Proletérska , Železnička , Radnička a Bratov Jesenských . Istého dňa teda 27.októbra nebude mať elektrický prúd od 10:00-12:30 ulica 29.Novembra(možno aj z okolím) smerom ku dolnej doline , ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo v nedeľu 22.októbra uvítal na domácom ihrisku v Padine ekypu Vojvodina z Crepaji . Dolina bola lepšia a zvíťazila výsledkom 2:1 .

nedeľa 22.októbra - svoje meniny oslavuje Dobromil,Sergej

sobota 21.októbra - svoje meniny oslavuje Uršuľa

Rádio televízia Nový Sad hosťovala nedávno aj v Padine kde nahrala záznam o Padinských ponzistoch , ktorý si môžete pozrieť ak kliknete na Vysielanie pre penzistov - 08.10.2017. .

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo v nedeľu 22.októbra o 15:00 hodine uvíta na domácom ihrisku v Padine ekypu Vojvodina z Crepaji .

Slovenský dopravný podnik MO Cargo hľadá vodičov pre medzinárodnú dopravu, ktorý by boli ochotný pracovať na Slovensku a cestovať po celej Európe. Kontakt tel: +421 2 44 63 72 81 , Mobil: +421 907 505 643 , E-mail: mocargo@mocargo.sk , Web: www.mocargo.sk

piatok 20.októbra - svoje meniny oslavuje Vendelín

štvrtok 19.októbra - svoje meniny oslavuje Kristián

streda 18.októbra - svoje meniny oslavuje Lukáš

utorok 17.októbra - svoje meniny oslavuje Božej, Ignáč

pondelok 16.októbra - svoje meniny oslavuje Gál, Vladimíra

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo v nedeľu 15.októbra hral v Séleuši z domácou ekypou Vojvodina . Dolina zápas zvíťazila výsledkom 3:2 . Kompletný rozvrh zápasov a výsledky si môžete pozrieť na Srbijasport .

nedeľa 15.októbra - svoje meniny oslavuje Terézia

sobota 14.októbra - svoje meniny oslavuje Boris

piatok 13.októbra - svoje meniny oslavuje Eduard

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo v nedeľu 15.októbra bude hrať v Séleuši z domácou ekypou Vojvodina a zápas sa začne o 15:00 hodine .

štvrtok 12.októbra - svoje meniny oslavuje Maximilián

streda 11.októbra - svoje meniny oslavuje Zvonimír,Zvonimíra

utorok 10.októbra - svoje meniny oslavuje Gedeón,Slavomíra

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo v nedeľu 8.októbra uvítal na domácom ihrisku v Padine na obrázku ekypu Partizán z Uljme . Dolina bola lepšia a zvíťazila výsledkom 2:1 .

pondelok 9.októbra - svoje meniny oslavuje Silas, Anastázia

nedeľa 8.októbra - svoje meniny oslavuje Eugénia

Vídeo záznam z výstavy "Z rúna vlna z vlny huňa" , ktorá sa usporiadala v auguste 2017.roku v Slovenskom etno múzeu Petráš v Padine si môžete pozrieť na youtube ak kliknete Z rúna vlna z vlny huňa . Vídeo záznam trvá 44 minúty .

Kvalitný vídeo záznam v HD rezolúcii kompletného vlaňajšieho festivala Padina spieva 2016 si bezplatne môžete pozrieť na youtube ak jednoducho kliknete na Padina spieva 2016 . Vídeo záznam trvá 1 hodinu a 23 minúty .

Vídeo záznam z vlaňajšieho festivala Letí pieseň letí 2016 , ktorý sa usporiadal minulého roku v Kovačici si môžete pozrieť na youtube ak jednoducho kliknete na Letí pieseň letí 2016 . Vídeo záznam trvá 22 minúty .

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo v nedeľu 8.októbra o 15:30 hodine uvíta na domácom ihrisku v Padine ekypu Partizán z Uljme .

Kolkáry padinskej Doliny ako aj kolkáry kovačickej Slávii súťažia v 1.ligy Srbska skupina Vojvodina . Doteraz sa odohrali 4 kolá a aj Padinčania ako aj Kovačičania všetky zápasy stratili takže sa Dolina nachádza na poslednom mieste a Slávia na predposlednom mieste na tabuľky . Posledné kolo môžete vidieť kliknutím na 4.kolo , pokým všetky výsledky kolkárov môžete sledovať na www.kuglanje.rs .

sobota 7.októbra - svoje meniny oslavuje Eliška, Ela

piatok 6.októbra - svoje meniny oslavuje Viera, Patrícia

V rámci osláv Kovačického októbra 2017 zajtra v sobotu 7.októbra sa na Kovačickom námestí usporiada bezplatný koncert speváka Alena Islámovića ktorý sa začne o 21.hodine , ako to píše na facebooku .

štvrtok 5.októbra - svoje meniny oslavuje Blahomír

streda 4.októbra - svoje meniny oslavuje František

Z Elektrovojvodiny oznamujú , že začiatkom každého mesiaca konaju zapisovanie koľko je strovené elektrickej energie na všetkých elektromeroch totiž hodinách pre struju . Apelujú , aby ste umožnili ich robotníkom , aby zapísali koľko ste strovili elektrickej energie a ak nie ste doma , môžete to aj samí ohlásiť na telefonné číslo 013/306-111 , 013/306-038 , v čase od 7:00-15:00 hodiny , najneskoršie do piatého dňa v mesiaci . Taktiež môžete svoju spotrebu zaslať aj cez internet(do šiestého dňa v mesiaci), ak totiž jednoducho kliknete na www.elektrovojvodina.rs/sc/korisnicki_servis/prijava-ocitanog-stanja aj zapíšete vašu strovenú elektrickú energiu .

V Padine sa čoskoro otvorý predajňa rýb čiže ribárnica a to na ulici Maršala Tita číslo 8 . Preto je potrebný jeden predavač , alebo predavačka čo by mal-a záujem o prácu v tejto predajni . Okrem predaju dotičná osoba by mala aj uvariť rybaciu plievku a upiesť rybu - čo by sa mohla aj zaučiť ak nevie vykonávať tieto práce . Ochotníci pre prácu sa môžu ohlásiť u Žolnaj Ján-a - mäsiara , Proletérska 15 , tel.číslo 210-4405 .

utorok 3.októbra - svoje meniny oslavuje Koloman

pondelok 2.októbra - svoje meniny oslavuje Levoslav

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo v nedeľu 1.októbra hral v Starčeve z domácou ekypou Borac . Domáci Borac zápas zvíťazil výsledkom 1:0 .

nedeľa 1.októbra - svoje meniny oslavuje Arnold, Belina

sobota 30.septembra - svoje meniny oslavuje Jarolím

piatok 29.septembra - svoje meniny oslavuje Michal

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo v nedeľu 1.októbra bude hrať v Starčeve z domácou ekypou Borac a zápas sa začne o 15:30 hodine .

Mám na predaj rozobratý staroverský sedliacky koč na obrázku1 , obrázku2 , obrázku3 , vlečku Loznica 4 tónovú na obrázku1 , obrázku2 , obrázku3 , ako aj ukrasné betonové bloky na obrázku1 , obrázku2 , obrázku3 . Valenta Pavel , Maršala Tita 21 , tel.číslo 063/71-390-71 .

štvrtok 28.septembra - svoje meniny oslavuje Václav

streda 27.septembra - svoje meniny oslavuje Damian,Kozmas

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo v nedeľu 24.septembra uvítal na domácom ihrisku v Padine ekypu BAK z Belej Crkve . Dolina bola lepšia a zvíťazila výsledkom 2:0 . Touto výhrou sa Dolina dostala na 1.miesto na tabuľky .

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny: pre práce na elektrickom vedení v piatok 29.septembra od 09.00-13.30 bez elektrického prúdu zostanu ulice: Zadružna, 7.Jula, K.Marksa, V.Karadžića, Vojvođanska a Lovačka, ako aj dieli ulice 2.Oktobra, Masarikovej , Hvjezdoslavovej a M.Pijade , ako to píše na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

utorok 26.septembra - svoje meniny oslavuje Edita,Vladislava

Pre plánované práce na elektrickom vedení , v utorok 26.septembra od 8:00-15:00.hodiny nebudu mať elektrický prúd občania nasledovných osád: Samoš, Dobrica, Novi Kozjak, Ilanča, Seleuš, Alibunar, B.Larlovac, Vladimirovac, Devojački Bunar, Nikolinci, Jermenovci, Janošik, Lokve, Barice , ako to píše vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

pondelok 25.septembra - svoje meniny oslavuje Vladislav

nedeľa 24.septembra - svoje meniny oslavuje Ľuboš

sobota 23.septembra - svoje meniny oslavuje Zdenka

piatok 22.septembra - svoje meniny oslavuje Móric

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo v nedeľu 24.septembra o 16. hodine uvíta na domácom ihrisku v Padine ekypu BAK z Belej Crkve ktorá je momentálne na prvom mieste na tabuľky .

Pozývame Vás na 44. Festival slovenských ľudových piesní Padina spieva 2017 , ktorý sa usporiada dňa 23.09.2017 v sobotu o 19:00 h. v sále pre svadby u Kocu.

Potrebný su vodiči ktorý majú C , E kategóriu , pre prácu na Slovensku . Záujemci sa môžu opýtať u Konček Martina , ulica Vuka Karadžića 31 v Padine , alebo na číslo mobilu 063/771-33-68 .

štvrtok 21.septembra - svoje meniny oslavuje Matúš

streda 20.septembra - svoje meniny oslavuje Ľuboslava

utorok 19.septembra - svoje meniny oslavuje Konštantín

pondelok 18.septembra - svoje meniny oslavuje Radomír

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo v nedeľu 17.septembra hral v Banátskom Novom Sele z domácou ekypou Sloga . Domáca Sloga zápas zvíťazila výsledkom 4:1 .

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny: pre práce na elektrickom vedení v sobotu 16.septembra od 08:00-11:00h , bez elektrického prúdu zostane jeden diel ulice 2.Októbra . Zároveň aj v utorok 19.septembra od 09.00-13.00 bez elektrického prúdu zostanu ulice: Zadružna, 7.Jula, K.Marksa, V.Karadžića, Vojvođanska a Lovačka, ako aj dieli ulice 2.Oktobra, Masarikovej , Hvjezdoslavovej a M.Pijade , ako to píše vo fakse , alebo ako to píše na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

nedeľa 17.septembra - svoje meniny oslavuje Drahoslav

sobota 16.septembra - svoje meniny oslavuje Ľudmila

piatok 15.septembra - svoje meniny oslavuje Duchoslav,Jolana

V nedeľu 17.septembra o 16:00 hodine sa v športovom stredisku Dolina usporiada 44.festival slovenských ľudových piesní Padina spieva , vstupné bude 200din.

Mám na predaj transportér pre vynášanie kukururici na šúľkoch a 8 váľkovu komušaljku . Ján Ušák 0638304447 , alebo 667-921 .

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo v nedeľu 17.septembra bude hrať v Banátskom Novom Sele z domácou ekypou Sloga a zápas sa začne o 16. hodine . Kompletný rozvrh zápasov a výsledky si môžete pozrieť na Srbijasport .

Miestne spoločenstvo (MS) Padina a verejný komunálny podnik (JKP) Padina oznamujú spoluobčanom: Drahý Padinčania, oznamujeme Vám aby ste si zadovážili dostatok vody, v prípade že sa preseknú vodovodné cievy, pokým robotníci podniku Srbija Gas kopú pre cievy ktoré zadovážia plyn. Do polovice septembra sa tieto práce planujú zakončiť. a preto Vás prosíme o trpezlivosť. Ináč kopanie ulicami sa vykonáva obi dvoma stranami ulice a to malim bágeríkom ako na obrázku , zároveň taktiež sa prosia občania aby robotníkom čo kopú povedali kde im idú rúry za vodovod ako aj eventuálne elektrická inštalácia ak je ona zavedená popod zem . Niektoré obrázky rozkopaných ulíc si môžete pozrieť na obrázku1 , obrázku2 , obrázku3 , obrázku4 , obrázku5 , obrázku6 , obrázku7 , obrázku8 .

štvrtok 14.septembra - svoje meniny oslavuje Drahotín

streda 13.septembra - svoje meniny oslavuje Ctibor

utorok 12.septembra - svoje meniny oslavuje Dobroslava

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo v nedeľu 10.septembra uvítal na domácom ihrisku v Padine ekypu Jedinstvo z Vlajkovca . Dolina bola lepšia a zvíťazila vysokým výsledkom 4:0 . Kompletný rozvrh zápasov a výsledky si môžete pozrieť na Srbijasport .

pondelok 11.septembra - svoje meniny oslavuje Zdislav

nedeľa 10.septembra - svoje meniny oslavuje Oleg,Patrik

sobota 9.septembra - svoje meniny oslavuje Martina,Dobruša

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo v nedeľu 10.septembra o 16:30 hodine uvíta na domácom ihrisku v Padine ekypu Jedinstvo z Vlajkovca .

Festival slovenských ľudových piesní Padina spieva je odložený z 10.9.2017 na 17.9.2017 , teda správa znie: V nedeľu 17.septembra o 19:00 hodine sa v Padinskom dome kultúry usporiada 44.festival slovenských ľudových piesní Padina spieva , ako to píše tuná .

piatok 8.septembra - svoje meniny oslavuje Annamária

štvrtok 7.septembra - svoje meniny oslavuje Mariena,Marianna

streda 6.septembra - svoje meniny oslavuje Bolemil,Alica

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo hral v sobotu 2.septembra v Kačareve z domácou ekypou Jedinstvo Stević . Dolina bola lepšia a zápas zvíťazila výsledkom 4:0 .

utorok 5.septembra - svoje meniny oslavuje Budislava

pondelok 4.septembra - svoje meniny oslavuje Rozália,Ráchel

Slovenská rodinná firma:  www.alaco.sk (aluminium),  a www.klinton.sk  (upratovanie), hľadajú mužov a ženy pre voľné pracovné miesta na Slovensku v osade Hliník nad Hronom a Bratislava . Môžete navštíviť ich webové strány , alebo zaslať email: bandrasik@alaco.sk , alebo navolať +421/45/676 2455 .

nedeľa 3.septembra - svoje meniny oslavuje Otokár

sobota 2.septembra - svoje meniny oslavuje Bronislava

piatok 1.septembra - svoje meniny oslavuje Drahoslava

V piatok 1.septembra sa začína aj v padinskej základnej škole Maršal Tito vyuka , a to žiaci nižších ročníkov majú do školy príst’ ráno o 8h , pokým žiaci vyšších ročníkov majú do školy príst’ poobede o 12:30h . Žiaci prvého ročníka ich 55 budú pekne uvítaný a aj tochto roku budú rozmiestnený do troch triedov . Všetkým žiakom želáme úspešný školský rok . Viac o padinskej základnej škole Maršal Tito si môžete prečítať na www.padina.edu.rs , alebo na facebooku .

Predávam seme ďateliny po 300 dinárov , ako aj snopy ďateliny po 2 Evre . Pre bližšie informácie navolajte 062/8675158 .

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo v sobotu 2.septembra bude hrať v Kačareve z domácou ekypou Jedinstvo Stević a zápas sa začne o 16:30 hodine . Kompletný rozvrh zápasov a výsledky si môžete pozrieť na Srbijasport .

štvrtok 31.august - svoje meniny oslavuje Tichomír

streda 30.august - svoje meniny oslavuje Benjamín

Dávam do árendy 5 jutár zeme , tretia dĺž východa a male livade , taktiež mám ešte 4 jutrá pod ugarom Sámoskom Iľanská cesta a male livade Novi Kozjak . Môžete sa opýtať v Novom Kozjaku na číslo mobilu 064/9214473 .

utorok 29.august - svoje meniny oslavuje Sťatie Jána Krst.

pondelok 28.august - svoje meniny oslavuje Augusta,Augustína

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo v nedeľu 27.augusta uvítal na domácom ihrisku v Padine ekypu Jugoslavija z Jabuky . Dolina bola lepšia a zvíťazila výsledkom 4:2 .

nedeľa 27.august- svoje meniny oslavuje Ružena,Silvia

sobota 26.august - svoje meniny oslavuje Samuel

Fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží v lige PFL Pánčevo v nedeľu 27.augusta o 17.hodine uvíta na domácom ihrisku v Padine ekypu Jugoslavija z Jabuky .

piatok 25.august - svoje meniny oslavuje Ľudovit

štvrtok 24.august - svoje meniny oslavuje Bartolomej

streda 23.august - svoje meniny oslavuje Vlastislav

utorok 22.august - svoje meniny oslavuje Františka

Fudbalovému klubu Dolina začalo tohoto vikenda nové majstrovstvo v lige PFL Pánčevo a tak v nedeľu 20.augusta fk Dolina uvítala na domácom ihrisku v Padine ekypu Crvena Zvezda z Pavliša , ktorú zvíťazila výsledkom 2:0 .

pondelok 21.august - svoje meniny oslavuje Jana,Ivana

nedeľa 20.august- svoje meniny oslavuje Lýdia,Anabela - Kajúca

sobota 19.august - svoje meniny oslavuje Vratislava

Na tradičnej gulašiáde , ktorá sa uskutočnila v nedeľu 13.augusta v športovo rekreačnom stredisku Dolina , po mienky odbornej poroty 1.miesto si zýskala padinská ekypa Furadán , druhé miesto ekypa Halabrín(rtv servis a predajňa) , a tretie miesto ekypa Ukus (majiteľ predajne d.o.o. Petráš) . V odbornej porote okrem padinčanov bol aj Ander z Košíc ktorý v nedeľu večer aj v slovenskom programe učinkoval zo svojím humoristickým programom . Treba napomenúť že kompletný program v sobotu večer bol odročený skrze silného vetra z dažďom . Viac o oslavách si môžete pozrieť na youtube(slovenský) , alebo youtube(srbský).

O tochtoročných padinských oslavách vysielala aj slovenská televízia TA3 a kratší vídeo záznam si môžete pozrieť kliknutím .

Fudbalovému klubu Dolina začne už tohoto vikenda nové majstrovstvo v lige PFL Pánčevo a tak v nedeľu 20.augusta fk Dolina o 17h uvíta na domácom ihrisku v Padine ekypu Crvena Zvezda z Pavliša . Kompletný rozvrh zápasov si môžete pozrieť na Srbijasport .

piatok 18.august - svoje meniny oslavuje Helena,Elena

štvrtok 17.august - svoje meniny oslavuje Michaela,Milica

streda 16.august - svoje meniny oslavuje Titus

utorok 15.august - svoje meniny oslavuje Veľká Mária

pondelok 14.august - svoje meniny oslavuje Mojmír,Marcela

nedeľa 13.august- svoje meniny oslavuje Ľubomír

sobota 12.august - svoje meniny oslavuje Darina

Centrálny program osláv dňa Padiny prebieha tohoto vikenda . Niektoré manifestácie ktoré sa usporiadajú sú nasledovné: v piatok bude od 22h disko zábava čiže pena párty , v sobotu od 20:30 na letnej bíne vystúpi slovenský humorista Ander z Košíc a po jeho vystúpení od 22h bude mať koncert skupina Generacija 5 . V nedeľu od 8h ráno začne gulašiáda a večer bude slovenská ľudová veselica . Kompletný program osláv si môžete pozrieť kliknutím tuná .

Ander z Košíc v Padine(plagát)
Centrálne oslavy Padiny sa uskutočnia  druhý augustový týždeň v priestoroch futbalového klubu Dolina Padina. Program v tomto roku bude obohatený vystúpením legendy humorného slova Anderom z Košíc, zo Slovenska. Vystúpenie sa uskutoční dňa 12. augusta o 20.30 hod. V priestoroch spomínaného futbalového klubu. VSTUP na vystúpenie bude VOĽNÝ. Organizačný výbor osláv Padiny čo najsrdečnejšie pozýva na viacej, ako 100 minútový program vynikajúceho slovenského humoristu, ktoré bude spestrené vystúpením speváckej skupiny Duo Šarm, v podaní slovenských ľudových pesničiek. Programom, ktorým sa Ander z Košíc predstaví v Padine sa predstavil aj Slovákom v Austrálii. Okrem vystúpenia je pripravený predaj Anderovej tvorby,  autogramiáda, kto bude mať záujem o fotografovanie, može využiť túto priležitosť.
Pri príprave vystúpenia Andera z Košíc, ktoré sa plánovalo pred tri mesiace,  sa plánovalo, že sa budú predávať vstupenky. Počiatočné plagáty o predaji vstupeniek boli vyvesené v Padine a Kovačici. Organizačný výbor  osláv Padiny  zasadal až po dohodnutom termine vystúpenia Andera z Košíc a výbor dohodol, že budú centrálne oslavy v tom víkende, ako vystúpenie Andera. Na základe týchto skutočností  sa vyjadril predseda okresu Milan Garašević, že sa na centrálných oslavách nikdy nepredávali a nebudú  predávať vstupenky.  Okres Kovačica podporil finančne vystúpenie slovenského humoristu.
A kto sa skrýva za Anderom z Košíc? Ján Pisančin, 76-ročný humorista, ktorý je  je populárny slovenský komik a ľudový rozprávač. Postava Andera vznikla v dedinke Rákoš pri Revúcej
Od roku 1992 je slobodným umelcom. Najčastejšie vystupuje na javisku, prípadne vydáva svoje monológy na kazetách, rozprávaných v špecifickej podobe východoslovenskeho zemplinskeho nárečia. Pri vystúpeni na javisku máva sivý, ošúchaný a pokrčený oblek a klobúk. Vyšlo mu 9 kaziet, ktoré sú obľúbené medzi Slovákmi.
Ander ostáva v Padine aj v nedeľu, zúčastní sa tradičnej Gulašiády, ako člen hodnotiacej poroty. Navštívi Slovenské etno múzeum Petráš, studňu, stretne sa s organizačným výborom osláv, insitnými maliarmi. Program pre Andera z Košíc , ktorý sa pripravuje s cieľom predstaviť  Padinu, ako najslovenskejšiu dedinu na svete je otvorený všetkým Padinčanom v Padine. Možete svoje návrhy predložiť na organizačnom výbore osláv.
Kontakt: ander.padina@gmail.com

piatok 11.august - svoje meniny oslavuje Jasna,Ľubomíra

štvrtok 10.august - svoje meniny oslavuje Vavrinec

Mám na predaj mladú prasnicu váhy okolo 200 kilogramov . Môžete sa opýtať v Novom Kozjaku na číslo mobilu 064/9214473 .

streda 9.august - svoje meniny oslavuje Ratibor

utorok 8.august - svoje meniny oslavuje Oskár

pondelok 7.august - svoje meniny oslavuje Štefana,Štefánia

nedeľa 6.august- svoje meniny oslavuje Jozefína,Jozefa

sobota 5.august - svoje meniny oslavuje Jadviga,Hedviga

piatok 4.august - svoje meniny oslavuje Krasoslav,Dominik

štvrtok 3.august - svoje meniny oslavuje August,Augustín

streda 2.august - svoje meniny oslavuje Gustav,Adolf

utorok 1.august - svoje meniny oslavuje Ľubomil,Ľuboslav

pondelok 31.júl - svoje meniny oslavuje Ernestína

nedeľa 30.júl - svoje meniny oslavuje Julián,Nino

sobota 29.júl - svoje meniny oslavuje Božena

piatok 28.júl - svoje meniny oslavuje Svätoš,Krištof

štvrtok 27.júl - svoje meniny oslavuje Marta

streda 26.júl - svoje meniny oslavuje Anna

utorok 25.júl - svoje meniny oslavuje Jakub

pondelok 24.júl - svoje meniny oslavuje Kristína

nedeľa 23.júl - svoje meniny oslavuje Oľga,Olina

sobota 22.júl - svoje meniny oslavuje Magdaléna

piatok 21.júl - svoje meniny oslavuje Antónia,Tina

štvrtok 20.júl - svoje meniny oslavuje Eliáš

streda 19.júl - svoje meniny oslavuje Dušana

utorok 18.júl - svoje meniny oslavuje Kamila

pondelok 17.júl - svoje meniny oslavuje Svorád

nedeľa 16.júl - svoje meniny oslavuje Rút

sobota 15.júl - svoje meniny oslavuje Henrich,Karolína

piatok 14.júl - svoje meniny oslavuje Kamil

štvrtok 13.júl - svoje meniny oslavuje Margita

streda 12.júl - svoje meniny oslavuje Boriša,Nina

utorok 11.júl - svoje meniny Milota,Miluša

pondelok 10.júl - svoje meniny oslavuje Lada,Liba

nedeľa 9.júl - svoje meniny oslavuje Lujza,Iva

sobota 8.júl - svoje meniny oslavuje  Ivan,Johana

piatok 7.júl - svoje meniny oslavuje Veleslav

štvrtok 6.júl - svoje meniny oslavuje Majster JáS Hus

streda 5.júl - svoje meniny oslavuje Cyril a Metod

Záujemci čo sa chcú zapísať do letnej škole anglíckeho jazyka - pre začiatočníkov , ktorá sa bude organizovať v Padine v júly a v auguste bežného roku , môžu sa opýtať v Padine na číslo mobilu 066/063593 .

utorok 4.júl - svoje meniny oslavuje Ervin

pondelok 3.júl - svoje meniny oslavuje Miloslav

nedeľa 2.júl - svoje meniny oslavuje Berta,Debora

sobota 1.júl - svoje meniny oslavuje  Ľubor,Liliana

V nedeľu 2.júla od 20.hodine turistická organizácia obce Kovačica organizuje v Padine na otvorenej letnej scéne pred bufetom Šport závodenie trubačov z Vojvodiny a Belehradu . Tou príležitosťou sa organizuje aj v piatok 30.júna od 21h pena party z dj večierkom , potom v sobotu 1.júla od 21h slovenská veselica zo slovenskou ľudovou hudbou , ako aj v nedeľu 2.júla od 8.hodine ráno súťaženie vo varení fazuľovej polievky čiže bôba . Vstup na všetky večierky je voľný , ako to píše na plakáte .

Z Elektrovojvodiny oznamujú , že začiatkom každého mesiaca konaju zapisovanie koľko je strovené elektrickej energie na všetkých elektromeroch totiž hodinách pre struju . Apelujú , aby ste umožnili ich robotníkom , aby zapísali koľko ste strovili elektrickej energie a ak nie ste doma , môžete to aj samí ohlásiť na telefonné číslo 013/306-111 , 013/306-038 , v čase od 7:00-15:00 hodiny , najneskoršie do piatého dňa v mesiaci . Taktiež môžete svoju spotrebu zaslať aj cez internet(do šiestého dňa v mesiaci), ak totiž jednoducho kliknete na www.elektrovojvodina.rs/sc/korisnicki_servis/prijava-ocitanog-stanja aj zapíšete vašu strovenú elektrickú energiu .

Stavebná a obchodná firma zo Slovenska hľadá na dlhodobé zamestnanie viacero robotníkov . Išlo by o pracu na stavbach na Slovensku , Česku a v Belgicku . Aktualne by sme potrebovali cca 60-70 ludi na stavby, ktori vedia šalovať, viazať železo, betonovat. Šalej aj sadrokartonistov 30-50 ludi. Na jednoduchšie prace na realizaciu a udržbu zahrad cca 20 ludi. Termin nastupu 1.8.2017, dovtedy by sme vybavili všetky formality potrebne na pracu. Najlepsie by boli ludia co vedia po slovensky, aby sme sa vedeli dohovorit resp. aby bol vzdy niekto v skupine, kto vie po slovensky. Praca je na dlhšie obdobie, forma zamestnania je na živnost, ale vieme im pomôct živnost vybavit na Slovensku a zabezpećime všetky administrativne povinosti ( socialne a zdravotne poistenie, danove priznania, učtovnictvo ) zabezpečime ubytovanie a komplet zazemie.
Praca by bola na turnusy tj. 3 tyzdne v praci a 4 tyžden doma. Mzda sa vyplaca na 2 casti tj pri odchode z turnusu 50% a 50% 15 den v mesiaci za predošli mesiac. Hlavne je aby mali ludia zaujem pracovat. Záujemci sa môžu opýtať u: Ján Konček , +421 905 274 755 .

Potrebný su ochotníci pre popisovanie elektrického prúdu v Padine pre druhý fertáľ (to sú napr. ulice Ive Lole Ribara , Bratstva a Jednoty a tak ďalej) . Plat je 7,5 (sedem a pol) dinára pre zapísané brojilo (zindete dnu a zapíšete) . Popisuje sa od 1-5 (od prvého do piatého) júla . Ohlásiť sa môžete u Danila na číslo mobilu 060/6315847 .

Ponúkam na prenájom izbu pre študentku v Novom Sade . Nájom zahŕna všetky potreby aj wifi internet . Opýtať sa môžete na číslo mobilu 063/7123878 .

piatok 30.jún - svoje meniny oslavuje Vlastimír,Melánia

štvrtok 29.jún - svoje meniny oslavuje Peter a Pavel

streda 28.jún - svoje meniny oslavuje Slavoj

utorok 27.jún - svoje meniny oslavuje Ladislav

pondelok 26.jún - svoje meniny oslavuje Jeremiáš,Adriána

nedeľa 25.jún - svoje meniny oslavuje Oliver,Olivera

sobota 24.jún - svoje meniny oslavuje  Ján Krstiteľ

piatok 23.jún - svoje meniny oslavuje Zeno,Zena

štvrtok 22.jún - svoje meniny oslavuje Paulína

streda 21.jún - svoje meniny oslavuje Alojz,Blanka

utorok 20.jún - svoje meniny oslavuje Valéria,Klaudia

pondelok 19.jún - svoje meniny oslavuje Voľnomil

nedeľa 18.jún - svoje meniny oslavuje Vratislav

sobota 17.jún - svoje meniny oslavuje Vladivoj

Mám na predaj jesenný domáci cesnak . Ján Ušák 667-921 , alebo 063/8304447 .

piatok 16.jún - svoje meniny oslavuje Božetech

štvrtok 15.jún - svoje meniny oslavuje Vít,Sandra

streda 14.jún - svoje meniny oslavuje Vasil

utorok 13.jún - svoje meniny oslavuje Milada,Kasandra

pondelok 12.jún - svoje meniny oslavuje Svätoslav

nedeľa 11.jún - svoje meniny oslavuje Barnabáš - Svätá trojica

sobota 10.jún - svoje meniny oslavuje Čestimír,Margaréta

piatok 9.jún - svoje meniny oslavuje Vojislav,Stanislava

Predám depozítory za hnojivo pre IMT špartáč . Môžete sa opýtať na číslo mobilu 0644932423 .

štvrtok 8.jún - svoje meniny oslavuje Medard

streda 7.jún - svoje meniny oslavuje Borislav,Róbert

utorok 6.jún - svoje meniny oslavuje Radoboj

pondelok 5.jún - svoje meniny oslavuje Mečislav,Laura

nedeľa 4.jún - svoje meniny oslavuje Diviš,Pravoslava - Svätodušná

sobota 3.jún - svoje meniny oslavuje Bronislav

V sobotu 3.júna v poslednom 30.kole Dolina , ktorá súťaží vo Vojvodinskej lige skupina východ , na svojom ihrisku v Padine uvítala ekypu Jedninstvo (Banatsko Karađorđevo) , ako to píše na Srbijasport . Dolina bola lepšia a zaslúžene zvíťazila výsledkom 6:3 . Po zakončení majstrovstva padinská Dolina je na poslednom mieste na tabuľke a nasledovnú sezónu bude hrať v PFL(Pánčevská fudbalová liga) , taktiež ligu nižšie do PFL lige sa posunie aj Kovačická Slávia , ktorá bola v tejto sezóne o jedno miesto nad Dolinou čiže na predposlednom mieste , ako to píše na Srbijasport .

Z Elektrovojvodiny oznamujú , že ani tohoto mesiaca nebudu popisovať koľko ste strovili elektrického prúdu ochotníci čo stále popisujú , ale budú chodiť ích zamestnanci elektrovojvodiny , takže aby ste si boli istý môžete samí ohlásiť koľko ste strovili elektrickej energie na telefonné číslo 013/306-111 , 013/306-038 , v čase od 7:00-15:00 hodiny , najneskoršie do piatého dňa v mesiaci , alebo môžete svoju spotrebu zaslať aj cez internet(do šiestého dňa v mesiaci), ak totiž jednoducho kliknete na www.elektrovojvodina.rs/sc/korisnicki_servis/prijava-ocitanog-stanja aj zapíšete vašu strovenú elektrickú energiu .

Dobrovoľný hasický spolok dhs Padina , oznamuje , že koná zbierku protipožiarnych pp aparátov v hasickom dome od 28.mája a to až do 6.júna každý večer od 18-21.hodine a v nedeľu od 9-12.hodine . Prehliadka kombajnov a traktorov sa bude konať pri vracaní pp aparátov , ako to píše na plakáte .

V sobotu 3.júna v poslednom 30.kole Dolina , ktorá súťaží vo Vojvodinskej lige skupina východ , o 17:00 hodine na svojom ihrisku v Padine uvíta ekypu Jedninstvo (Banatsko Karađorđevo) .

piatok 2.jún - svoje meniny oslavuje Vlastimíla,Xénia

V piatok 2.júna sa v Debeljači usporiada tradičný jarmok , ako to píše na plakáte .

štvrtok 1.jún - svoje meniny oslavuje Aleš,Žaneta

streda 31.máj - svoje meniny oslavuje Blahoslava,Ivona

utorok 30.máj - svoje meniny oslavuje Ferdinand

pondelok 29.máj - svoje meniny oslavuje Vilma

nedeľa 28.máj - svoje meniny oslavuje Viliam

sobota 27.máj - svoje meniny oslavuje Iveta,Miliduch

piatok 26.máj - svoje meniny oslavuje Dušan

štvrtok 25.máj - svoje meniny oslavuje Urban-Svätodušný-Vstúpenie Kr. Pána

V Kovačickom dome kultúry sa v tieto dni od 25-28.mája hrajú divadelné hry Tomáša Hriešika-Máška , ako to píše na plakáte .

V sobotu 27.mája sa v Hložanoch usporiada 47.folklórny festival Tancuj,tancuj .

V sobotu 27.mája v predposlednom 29.kole Dolina bude hosťovať v Plandišti kde o 17.hodine zápas odohrá z domácou Slogou , ako to píše na Srbijasport .

streda 24.máj - svoje meniny oslavuje Danuša,Daniela

utorok 23.máj - svoje meniny oslavuje Želmíra

V sobotu 20.mája v 28.kole Dolina hosťovala v Srpskej Crnji kde zápas odohrala z domácou Budúcnosťou . Budúcnosť zvíťazila výsledkom 4:0 , ako to píše na Srbijasport .

Oznamy z kds káblovej televízii v Padine si môžete prečítať na kds .

pondelok 22.máj - svoje meniny oslavuje Júlia

nedeľa 21.máj - svoje meniny oslavuje Dobromír

sobota 20.máj - svoje meniny oslavuje Borivoj

V streda 17.mája fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží vo Vojvodinskej lige skupina východ , v 27.kole na svojom ihrisku v Padine uvítal ekypu Vojvodina 1928 z Perleza na obrázku . Hostia z perleza zvíťazili výsledkom 4:2 . V sobotu 20.mája v 28.kole o 16:30 hodine Dolina bude hosťovať v Srpskej Crnji kde zápas odohrá z domácou Budúcnosťou .

piatok 19.máj - svoje meniny oslavuje Dezider,Hana

štvrtok 18.máj - svoje meniny oslavuje Viola,Vida

streda 17.máj - svoje meniny oslavuje Zobor

utorok 16.máj - svoje meniny oslavuje Svetozár

pondelok 15.máj - svoje meniny oslavuje Žofia

nedeľa 14.máj - svoje meniny oslavuje Bonifác

sobota 13.máj - svoje meniny oslavuje Servác

V sobotu 13.mája fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží vo Vojvodinskej lige skupina východ , v 26.kole o 16:30 hodine bude hosťovať v Pánčeve kde zápas odohrá z domácim Dinamom .

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny: pre práce na elektrickom vedení v pondelok 15.mája od 9:00 do 13:30 h , bez elektrického prúdu zostane ulica Andreja Sládkoviča od M. Tita po J. Čmelika, M. Pijade od M. Tita po J. Čmelika a J. Čmelíka od A.Sládkoviča po M. Pijade , ako to píše vo fakse , alebo ako to píše na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

piatok 12.máj - svoje meniny oslavuje Pankrác

štvrtok 11.máj - svoje meniny oslavuje Blažena

streda 10.máj - svoje meniny oslavuje Viktória

utorok 9.máj - svoje meniny oslavuje Deň víťazstva

pondelok 8.máj - svoje meniny oslavuje Milutín,Ingrid

V nedeľu 7.mája fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží vo Vojvodinskej lige skupina východ , v 25.kole na svojom ihrisku na obrázku v Padine uvítala ekypu Jedinstvo(Novi Bečej) . Dolina zápas zvíťazila výsledkom 3:2 .

Mám na predaj ovos . Môžete sa opýtať v Padine u Cicka Ďura na telefonné číslo 668-763 , alebo na mobil 062/876-22-67 .

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny: pre práce na elektroenergetických objektoch čiže na inštalácii elektromerov(brojilov) v stredu 10.mája od 9:00 do 13:30 h , bez elektrického prúdu zostane ulica Tatranská , Zelený Veniec, Ľudevita Štura od Tatranskej po Karla Marxa , Maršala Tita od Andreja Sladkoviča po Jana Čajaka, Janka Čmelika od Jana Čajaka do Moše Pijade, Moše Pijade od Maršala Tita po Janka Čmelika , Andreja Sladkoviča od Maršala Tita po Vuka Karaxića, Karla Marxa od Ľudevita Štura po Andreja Sladkoviča., ako to píše vo fakse , alebo ako to píše na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia . Pre tých čo ešte nevedia nech zopakujeme STARÚ správu: Pracovníci Elektrovojvodiny začali z montovaním nových elektromerov(brojilov) , ktoré kladú na elektrické stĺpy(bandéry) a to všetkým spotrebičom elektrickej energie , ktorý majú vnútri v dome staré analogné elektromery totiž tie na kolieská a to tak , že Vám z elektrického stĺpu odspoja dovod elektrického prúdu a spoja cez nový elektromer na elektrickom stĺpe . Nové elektromery sú zadarmo a nie je potrebné za ne platiť . Preto aj v tieto dni sú naplánované vypájania el.prúdu o čom zme už napísali dolu v oznámení . Ako vizerajú nové elektromery ktoré v piatok 21.apríla pripojili v ulici Maršala Tita si môžete pozrieť na obrázku1 , obrázku2 , obrázku3 , obrázku4 . Z prácami budú pokračovať o čom Vás na našej webovej adrese rádiopadiny zavčasu poinformujeme .

nedeľa 7.máj - svoje meniny oslavuje Stanislav,Monika

sobota 6.máj - svoje meniny oslavuje Hermína

piatok 5.máj - svoje meniny oslavuje Kvetoslav

štvrtok 4.máj - svoje meniny oslavuje Florián

V nedeľu 7.mája fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží vo Vojvodinskej lige skupina východ , v 25.kole o 16:30. hodine na svojom ihrisku v Padine uvíta ekypu Jedinstvo(Novi Bečej) , ako to píše na Srbijasport .

Z Elektrovojvodiny oznamujú , že tohoto mesiaca sa nebude popisovať koľko ste strovili elektrického prúdu , ale sa popisovať bude už nasledovného mesiaca . No predsa vy ak chcete môžete samí ohlásiť koľko ste strovili elektrickej energie na telefonné číslo 013/306-111 , 013/306-038 , v čase od 7:00-15:00 hodiny , najneskoršie do piatého dňa v mesiaci , alebo môžete svoju spotrebu zaslať aj cez internet(do šiestého dňa v mesiaci), ak totiž jednoducho kliknete na www.elektrovojvodina.rs/sc/korisnicki_servis/prijava-ocitanog-stanja aj zapíšete vašu strovenú elektrickú energiu .

streda 3.máj - svoje meniny oslavuje Desana,Denis

utorok 2.máj - svoje meniny oslavuje Žigmund

pondelok 1.máj - medzinárodný sviatok práce

V sobotu 29.apríla fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží vo Vojvodinskej lige skupina východ , v 24.kole hosťoval v Banátskom Karlovci kde zápas prehral od domáceho Proletéra výsledkom 1:0 , ako to píše na Srbijasport .

nedeľa 30.apríla - svoje meniny oslavuje Miroslava

sobota 29.apríla - svoje meniny oslavuje Dobrôtka,Lea

piatok 28.apríl - svoje meniny oslavuje Jarmila

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny: pre práce na elektroenergetických objektoch čiže na inštalácii elektromerov(brojilov) v piatok 28.apríla od 8:00 do 15:00 h , bez elektrického prúdu zostane ulica Andreja Sládkoviča od M. Tita po J. Čmelika, M. Pijade od M. Tita po J. Čmelika a J. Čmelíka od A.Sládkoviča po M. Pijade , ako to píše na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

V sobotu 29.apríla fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží vo Vojvodinskej lige skupina východ , v 24.kole o 16:30 hodine bude hosťovať v Banátskom Karlovci kde zápas odohrá z domácim Proletérom .

štvrtok 27.apríl - svoje meniny oslavuje Jaroslav

streda 26.apríl - svoje meniny oslavuje Jaroslava

utorok 25.apríl - svoje meniny oslavuje Marek,Marko

pondelok 24.apríl - svoje meniny oslavuje Juraj,Ďuro

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny: pre práce na elektroenergetických objektoch čiže na inštalácii elektromerov(brojilov) v utorok 25.apríla a v stredu 26.apríla od 8:00 do 15:00 h , bez elektrického prúdu zostane ulica Maršala Tita a to od ulice Andreja Sládkoviča po Jána Čajaka , ako aj ulica Ľudovita Štúra od ulice Maršala Tita po Zelený veniec , ako to píše vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

V nedeľu 23.apríla fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží vo Vojvodinskej lige skupina východ , v 23.kole na svojom ihrisku v Padine uvítal ekypu Kozara(Banatsko Veliko Selo) . Hostia z Ban.Vel.Sela zvíťazili výsledkom 1:0 .

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny: pre práce na elektroenergetických objektoch čiže na inštalácii elektromerov(brojilov) v pondelok 24.apríla a v utorok 25.apríla od 8:00 do 15:00 h , bez elektrického prúdu zostane ulica Maršala Tita a to od ulice Andreja Sládkoviča po Hviezdoslavovu , ako to píše vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

Oznámenie z Elektrovojvodiny : Pre práce na vysokom napätí v štvrtok 27.apríla od 8:00 do 14:00 h , bez elektrického prúdu zostanú osady: Padina , Kovačica , Debeljača , Opovo , Baranda , Čénta a iné . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia . Podrobnejšie si môžete pozrieť vo fakse1 a vo fakse2 , alebo ako to píše na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

nedeľa 23.apríla - svoje meniny oslavuje Jelena,Jela

sobota 22.apríla - svoje meniny oslavuje Vojtech, Svätomír

Pracovníci Elektrovojvodiny v tieto dni začali z montovaním nových elektromerov(brojilov) , ktoré kladú na elektrické stĺpy(bandéry) a to všetkým spotrebičom elektrickej energie , ktorý majú vnútri v dome staré analogné elektromery totiž tie na kolieská a to tak , že Vám z elektrického stĺpu odspoja dovod elektrického prúdu a spoja cez nový elektromer na elektrickom stĺpe . Nové elektromery sú zadarmo a nie je potrebné za ne platiť . Preto aj v tieto dni sú naplánované vypájania el.prúdu o čom zme už napísali dolu v oznámení . Ako vizerajú nové elektromery ktoré včera v piatok 21.apríla pripojili v ulici Maršala Tita si môžete pozrieť na obrázku1 , obrázku2 , obrázku3 , obrázku4 . Z prácami budú pokračovať 24. a 25.apríla a potom o niekoľko dní o čom Vás na našej webovej adrese rádiopadiny zavčasu poinformujeme .

V nedeľu 23.apríla fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží vo Vojvodinskej lige skupina východ , v 23.kole o 16. hodine na svojom ihrisku v Padine uvíta ekypu Kozara(Banatsko Veliko Selo) , ako to píše na Srbijasport .

Predám 440 litrový plastický rezervoár zo striekačky Rau . Taktiež predám motorbicykel Tomos APN4 , prvý majiteľ , mám dokumentáciu . Môžete sa opýtať v Padine na číslo mobilu 069/667-618 .

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Padiny: pre práce na elektrickom vedení v stredu 19.apríla a v štvrtok 20.apríla od 8:00 do 15:00 h , bez elektrického prúdu zostane ulica Andreja Sládkoviča a to od ulice Maršala Tita , taktiež aj ulica Maršala Tita od ulice Andreja Sládkoviča po Hviezdoslavovu . Bez elektrického prúdu zostane v piatok 21.apríla ulica Andreja Sládkoviča od ulice Maršala Tita po Dolnú Dolinu . V sobotu 22.apríla od 8:00 do 15:00 h , bez elektrického prúdu zostane ulica Andreja Sládkoviča a to od ulice Maršala Tita po Dolnú Dolinu . Zároveň v pondelok 24.apríla od 9:00 do 14:00 h , bez elektrického prúdu zostanu časti ulíc Hviezdoslavovej , Moša Pijade , Maršala Tita , Janka Čmelíka a Karla Marxa . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia . Podrobnejšie si môžete pozrieť vo fakse1 , fakse2 a fakse3 . alebo ako to píše na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

piatok 21.apríl - svoje meniny oslavuje Želislav

štvrtok 20.apríl - svoje meniny oslavuje Hvezdoň, Marcel

streda 19.apríl - svoje meniny oslavuje Ratmír

utorok 18.apríl - svoje meniny oslavuje Valér

pondelok 17.apríl - svoje meniny oslavuje Rudolf - Veľkonočný pondelok

V nedeľa 16.apríla fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží vo Vojvodinskej lige skupina východ , v 22.kole hral na hosťovaní v Kikinde kde zvíťazil domácu ekypu ŽAK výsledkom 2:0 .

Predám traktor torpedo TD9006 na obrázku1 , obrázku2 , obrázku3 , obrázku4 , obrázku5 , obrázku6 , z predným pohonom . Záujemci sa môžu ohlásiť u Jána Ušáka 667-921 , alebo 063/8304447. alebo prísť vidieť osobne .

Predám motocykel Tomos M14 na obrázku , 1983.ročník , 49ccm , cena 250 € , prvý majiteľ . Môžete sa opýtať v Padine na číslo mobilu 064/6511734 , alebo 069/5611734 .

nedeľa 16.apríla - svoje meniny oslavuje Danica,Dana - Veľkonočná nedeľa

sobota 15.apríla - svoje meniny oslavuje Fedor - biela sobota

V nedeľa 16.apríla fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží vo Vojvodinskej lige skupina východ , v 22.kole o 16 hodine bude hosťovať v Kikinde kde zápas odohrá z domácim ŽAK-ok .

V padinskej predajni Panmed u Holíkov prebieha odmeňovacia hra v ktorej si zákazníci môžu zýskať chladničku Vox , ako to píše na oznámení v Panmede .

piatok 14.apríl - svoje meniny oslavuje Hrdoš - Veľký piatok

štvrtok 13.apríl - svoje meniny oslavuje Silorád - Zelený štvrtok

V stredu 12.apríla vo Vojvodinskej lige skupina východ v 21.kole sa v Padine odohralo lokálne derby stretnutie na obrázku medzi domácou Dolinou a Kovačickou Sláviou . Dolina bola lepšia a zvíťazila výsledkom 3:2 , ako to píše na Srbijasport .

streda 12.apríl - svoje meniny oslavuje Estera

utorok 11.apríl - svoje meniny oslavuje Július,Leona

Predám nasledovné automobily: Opel Zafira 2.0 dizel , 2001.ročník , klíma , 7 sediskový , cena 2200 Eur . Opel Astra 1.7 dizel , 2001.ročník , klíma , 5 sediskový , cena 2300 Eur . Ford Fokus 1.6 benzín , 2004.ročník , klíma , 5 sediskový , cena 2400 Eur . Citroen Picasso , 2.0 dizel , 2003.ročník , klíma , strieborný , cena 2400 Eur .

V stredu 12.apríla vo Vojvodinskej lige skupina východ v 21.kole o 16.hodine sa v Padine odohrá lokálne derby stretnutie medzi domácou Dolinou a Kovačickou Sláviou , ako to píše na Srbijasport .

pondelok 10.apríl - svoje meniny oslavuje Igor

V sobotu 8.apríla fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží vo Vojvodinskej lige skupina východ , v 20.kole hosťoval v Kovíne kde zápas odohral z domácim Rádničkim , Dolina zápas stratila výsledkom 2:0 .

nedeľa 9.apríla - svoje meniny oslavuje Milena,Miléva - Kvetná

sobota 8.apríla - svoje meniny oslavuje Dagmar,Albert

piatok 7.apríl - svoje meniny oslavuje Radhošť

Ako hlasovali občania v Kovačickej obci na nedeľných voľbách za predsedu Srbska , môžete si pozrieť kliknutím tuná .

Spoločnosti(podniku) z Trnavy na Slovensku (50km od Bratislavy) je potrebný vodič(vodiči) pre nákladné vozidlo . Záujemci môžu zavolať na telefonné číslo +421 33 5533 036 , alebo napísať email na peter@bobo-it.sk . Viac info na www.bobo-it.sk .

V sobotu 8.apríla fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží vo Vojvodinskej lige skupina východ , v 20.kole o 16 hodine bude hosťovať v Kovíne kde zápas odohrá z domácim Rádničkim , pokým v stredu 12.apríla o 16.hodine sa v Padine odohrá lokálne derby stretnutie medzi domácou Dolinou a Kovačickou Sláviou , ako to píše na Srbijasport .

štvrtok 6.apríl - svoje meniny oslavuje Irena

streda 5.apríl - svoje meniny oslavuje Bohuslav

V nedeľu 2.apríla fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží vo Vojvodinskej lige skupina východ , v 19.kole na svojom ihrisku v Padine uvítal ekypu Vršac United a zápas sa skončil bez gólov 0:0 .

utorok 4.apríl - svoje meniny oslavuje Bohumila,Izidora

pondelok 3.apríl - svoje meniny oslavuje Bohurád,Richard

nedeľa 2.apríla - svoje meniny oslavuje Šťastka-smrtná

Z Elektrovojvodiny oznamujú , že začiatkom každého mesiaca konaju zapisovanie koľko je strovené elektrickej energie na všetkých elektromeroch totiž hodinách pre struju . Apelujú , aby ste umožnili ich robotníkom , aby zapísali koľko ste strovili elektrickej energie a ak nie ste doma , môžete to aj samí ohlásiť na telefonné číslo 013/306-111 , 013/306-038 , v čase od 7:00-15:00 hodiny , najneskoršie do piatého dňa v mesiaci . Taktiež môžete svoju spotrebu zaslať aj cez internet(do šiestého dňa v mesiaci), ak totiž jednoducho kliknete na www.elektrovojvodina.rs/sc/korisnicki_servis/prijava-ocitanog-stanja aj zapíšete vašu strovenú elektrickú energiu .

sobota 1.apríla - svoje meniny oslavuje Hugo

piatok 31.marca - svoje meniny oslavuje Gabriela

V nedeľu 2.apríla fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží vo Vojvodinskej lige skupina východ , v 19.kole o 15:30 hodine na svojom ihrisku v Padine uvíta ekypu Vršac United .

Mám na predaj zachovaný daráľov pre kukuricu , alebo podobné . Značky je Sever Subotica , sila 1.5kW na obrázku1 , obrázku2 , obrázku3 , obrázku4 , obrázku5 . Môžete sa opýtať v Padine na číslo mobilu 061/2304762 .

Všetky piesne od padinského speváka Jána Havrana si môžete vypočuť kliknutím na youtube .

Mám na predaj kozu z kozľaťom , ako aj dve jahence . Môžete sa opýtať u Nemčekov v Padine , ulica Šafárikova 19 , alebo na telefonom čísle 013/210-3607 .

Predám starší , ale funkčný bicykel za 2.000 dinárov . Môžete sa opýtať v Padine na číslo mobilu 069/18-28-596 .

Predávam slamu . Pavel Soják , Mihajla Pupina 21 , Padina , číslo mobilu , 062/591-483 .

štvrtok 30.marca - svoje meniny oslavuje Vieroslava

V nedeľu 2.apríla sa v Srbsku usporiadajú voľby za predsedu Srbska . Aby ste sa presvedčili na ktoré volebné miesto máte ísť hlasovať potrebné je aby ste svoj jmbg napísali na web sajte volebný zoznam .

V piatok 31.marca sa v Debeljači usporiada tradičný jarmok , ako to píše na plakáte .

streda 29.marca - svoje meniny oslavuje Miroslav,Sabína

utorok 28.marca - svoje meniny oslavuje Soňa,Rastislava

V nedeľu 26.marca fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží vo Vojvodinskej lige skupina východ , v 18.kole hosťoval v Nákove kde zápas odohral z domácim Poletom . Dolina bola lepšia a zvíťazila výsledkom 2:1 .

pondelok 27.marca - svoje meniny oslavuje Alena,Aneta

nedeľa 26.marca - svoje meniny oslavuje Emanuel,Emanuela

sobota 25.marca - svoje meniny oslavuje Zvest. narodenia Krista Pána

V tejto noci , zo soboty na nedeľu , prejdeme na letné počítanie času a to tak , že sa ručičky na hodinkách v nedeľu 26.marca o druhej hodine ráno posunú o hodinu napred , totiž na tretiu hodinu (teda budeme o jednu hodinu menej spať) .

V nedeľu 26.marca fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží vo Vojvodinskej lige skupina východ , v 18.kole o 15 hodine bude hosťovať v Nákove kde zápas odohrá z domácim Poletom .

piatok 24.marca - svoje meniny oslavuje Gabriel

štvrtok 23.marca - svoje meniny oslavuje Darko,Dárius

streda 22.marca - svoje meniny oslavuje Vesna,Kazimír

utorok 21.marca - svoje meniny oslavuje Blahoslav

pondelok 20.marca - svoje meniny oslavuje Víťazoslav

V nedeľu 19.marca fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží vo Vojvodinskej lige skupina východ , v 17.kole na svojom ihrisku v Padine uvítal ekypu Radnički zo Sutjeski na obrázku1 , obrázku2 a vídeo . Dolina bola lepšia a zvíťazila výsledkom 2:0 . Všetky výsledky a najnovšiu tabuľku si môžete prečítať na Srbijasport .

V nedeľu 19.marca kolkáry Doliny ktorý súťažia v prvej ligy Srbska skupina Vojvodina hrali v svojej kolkárni v Padine z ekypou Dunav z Báčskej Palanky . Výsledok zápasu bol nerozhodný 4:4 . Všetky výsledky a najnovšiu tabuľku si môžete pozrieť na kuglanje .

nedeľa 19.marca - svoje meniny oslavuje Jozef

sobota 18.marca - svoje meniny oslavuje Ctislav,Hviezdoslav

piatok 17.marca - svoje meniny oslavuje Ľubica

V nedeľu 19.marca fudbalový klub Dolina , ktorý súťaží vo Vojvodinskej lige skupina východ , v 17.kole o 14:30 hodine na svojom ihrisku v Padine uvíta ekypu Radnički zo Sutjeski , ako to píše na Srbijasport .

V nedeľu 19.marca kolkáry Doliny ktorý súťažia v prvej ligy Srbska skupina Vojvodina budú hrať v svojej kolkárni v Padine o 13:00 hodine z ekypou Dunav z Báčskej Palanky , ako to píše na kuglanje .

V nedeľu 19.marca od 10h sa v Kovačici organizuje Polumaraton(kliknúť) čiže utekanie na 21 km , taktiež aj štvrťmaraton na 10,5km .

štvrtok 16.marca - svoje meniny oslavuje Boleslav

streda 15.marca - svoje meniny oslavuje Belomír,Svetlana

utorok 14.marca - svoje meniny oslavuje Matilda,Mája

pondelok 13.marca - svoje meniny oslavuje Vlastimil

V nedeľu 12.marca fudbalovému klubu Dolina , ktorý súťaží vo Vojvodinskej lige skupina východ , začala jarná časť majstrovstva a fk Dolina na svojom ihrisku v Padine na obrázku zvíťazila ekypu Sloboda Novi Kozarci výsledkom 2:1 , ako to píše na Srbijasport .

Kolkáry Doliny ktorý súťažia v prvej ligy Srbska skupina Vojvodina hrali v Sombore kde stratili od domáceho Poleta výsledkom 5:3 . Kolkáry Doliny sa nachádzaju na 6.mieste na tabuľky z 10 ekýp , ako to píše na kuglanje .

nedeľa 12.marca - svoje meniny oslavuje Gregor

sobota 11.marca - svoje meniny oslavuje Jurina

piatok 10.marca - svoje meniny oslavuje Branislav

štvrtok 9.marca - svoje meniny oslavuje Radúz

V nedeľu 12.marca fudbalovému klubu Dolina , ktorý súťaží vo Vojvodinskej lige skupina východ , začne jarná časť majstrovstva a teda v tom 16.kole fk Dolina o 14:30 hodine na svojom ihrisku v Padine uvíta ekypu Sloboda Novi Kozarci .

streda 8.marca - medzinárodný deň žien

utorok 7.marca - svoje meniny oslavuje Tomáš

pondelok 6.marca - svoje meniny oslavuje Radoslav

V stredu 8.marca z príležitosti dňa žien sa v bufete Šport v Padine zo začiatkom o 20.hodine usporiada 8.martovský bál na ktorom Vám do tanca bude hrať skupina Maks zo Selenče . Pre návštevníkov bude prichystaná i bohatá večera a vstupné je 1.000 dinárov , ako to píše na plakáte . Informovať sa môžete na číslo mobilu 062/32-32-34 .

Z domu v ulici Martina Kukučina 6 nám odyšiel veľký pes Labrádor . Prosia sa občania , ktorý ho videli , aby to ohlásili v Padine na číslo mobilu 066/011-226 .

nedeľa 5.marca - svoje meniny oslavuje Fridrich

sobota 4.marca - svoje meniny oslavuje Jadran

piatok 3.marca - svoje meniny oslavuje Bohumil

štvrtok 2.marca - svoje meniny oslavuje Amália,Mia

Miestne spoločenstvo Padina , povoláva všetkých poľnohospodárov majiteľov traktorov , predovšetým tých nových , aby sa zúčastnili na tradičnej jarnej akcii rovnania poľných ciest , ktorá sa uskutoční v sobotu 4.marca 2017 zo začiatkom o 8:00 hodine ráno . Miesto stretnutia je pre dolníčanov pri jahodárni a pre horníčanov pri loveckom dome . Po ukončnej práci bude prichystaný spoločný obed na ktorý sa povolávajú všetci účastníci akcii . Vopred sa poďakúvame všetkým na účasti , lebo veríme , že sa nám to viacnásobne vráti .

Na tradičnom kultúrno-zábavnom podujati Víno-Hudba-Klobása , ktoré sa uskutočnilo v sobotu 25.februára , prvé miesto pre klobásu si zýskal Gustav Štaub , pokým prvé miesto pre víno si zýskal taktiež padinčan Zdenko Petráš .

Fudbalový klub Dolina hral v nedeľu 26.februára na svojom ihrisku v Padine priateľský prípravný zápas z ekypou Unirea z Uzdínu . Dolina bola lepšia a zvíťazila výsledkom 2:1 . Vo februáry fudbalový klub Dolina na svojom ihrisku v Padine hral niekoľko priateľských prípravných zápasov a to z Bórcom zo Starčeva od ktorého stratil 1:0 , potom Dolina zápas doma stratila aj od Banátskeho Despotova 4:2 , pokým v sobotu 25.februára vysoko zvíťazila Debeljaču 6:0 . V stredu 1.marca Dolina na domácom ihrisku odohrá ďalší priateľský prípravný zápas ktorý sa začne o 15:30 hodine a vstup je voľný .

Kolkáry Doliny ktorý súťažia v prvej ligy Srbska skupina Vojvodina hrali v nedeľu 19.februára v svojej kolkárni v Padine a zápas stratili od Apatína výsledkom 2:0 , ako to píše na kuglanje . Kolkáry Doliny sa nachádzaju na 6.mieste na tabuľky z 10 ekýp .

BalkanExpress kazdodene prepravuje cestujúcih na relácii Srbsko-Slovensko , Slovensko-Srbsko . Môžete sa opýtať na telefonné čísla 0637492159 , 0902411293 .

Predám 310 litrový zmrazovač Obod na obrázku1 , obrázku2 , obrázku3 , obrázku4 , obrázku5 , obrázku6 , cena 7.000 dinárov . Taktiež predám 90 litrový rezervoár na obrázku1 , obrázku2 , obrázku3 , pre traktor Torpedo . Môžete sa opýtať v Padine na číslo mobilu 065/3667326 .

Po výhodnej cene predám prázdnu kryptu (čiže hrobku z granitom) v padinskom cintoríne neďaleko vchodu . Môžete sa opýtať v Padine na telefonné číslo 667-088 , alebo na číslo mobilu 063/7129552 .

Predám 1000 akciov Telekomu . Môžete sa opýtať v Padine u Mámojkov na telefonom čísle 013/667-110 .

Predám zachovanú práčku Elin za 65 Eur . Taktiež hľadám dievča pre merkovanie jednoročného dieťaťa . Ohlásiť sa môžete v Padine na číslo mobilu 061/6316999 .

Predám šesťradovú sadiarku na obrázku1 , obrázku2 , obrázku3 , obrázku4 , obrázku5 , obrázku6 . Môžete sa opýtať u Vereskov v Padine na telefonnné číslo 013/667-493 , alebo na mobil 063/89-44-867 .

Mám na predaj zachovnú piecku na pevné palivo na obrázku . Môžete sa opýtať u Havranov na tel.číslo 667-032 .

Oznámenie z Elektrovojvodiny pre občanov Kovačice . Pre plánované práce na elektrickom vedení , v pondelok 6.marca nebude mať elektrický prúd iba jedna časť osady Kovačice ako to píše aj vo fakse , alebo na vebovej strane elektrovojvodiny pre vypájania . V prípade nepriaznivého počasia sa práce odložia .

streda 1.marca - svoje meniny oslavuje Albín,Belo

utorok 28.februára - svoje meniny oslavuje Zlatica,Zlatka

pondelok 27.februára - svoje meniny oslavuje Drahotína, Drahuša

Miestny odbor Matice slovenskej v Padine aj toho roku usporadúva už tradičné XXIII kultúrno-zábavné a súťažiace podujatie: Víno-Hudba-Klobása(kliknúť) . Večierok sa uskutoční  v sobotu 25.februára v reštaurácii „Hole“ o 19h . Čaká Vás chutná a bohatá večera , dobrá zábava , bohatá tombola . Vstupné 1000 din . Súťažiaci prinášajú na hodnotenie: Vináry 2 litra vína a výrobcovia klobás 1/2 kg suchej klobásy . Súťažiacich čakajú pekné a priliehavé odmeny .

Zverolekárska ustanovizeň v Padine bude od pondelku 20.februára a do soboty 25. februára konať očkovanie psov(kliknúť) proti besnoty . Majitelia psov je potrebné , aby svojich psov priniesli do Leninovej 24 , od 8-14.hodiny . Cena očkovania je 1000 dinárov pre už registrovaných psov , alebo 1500 dinárov pre neregistrovaných . Potrebné je priniesť pasoš od psa , ak jestvuje , ako aj osobný preukaz majiteľa psa . Očkovanie sa bude konať vo zverolekárskej ambulancii a zverolekáry oznamujú , že je očkovanie psov zákonom závezné .

Ponuka práce pre dve predavačky v predajni potravín v Košiciach na Slovensku , plat je 500 eur v čistom na mesiac . Taktiež v okolí Košíc sú potrebný mesiary a ponúkaný plat je 550 eur v čistom na mesiac . Viac si môžete prečítať v inzeráte .

nedeľa 26.februára - svoje meniny oslavuje Alexander, Saša - Predpôstna

sobota 25.februára - svoje meniny oslavuje Viktor

piatok 24.februára - svoje meniny oslavuje Matej

štvrtok 23.februára - svoje meniny oslavuje Lazár,Leonóra

streda 22.februára - svoje meniny oslavuje Veleslava

utorok 21.februára - svoje meniny oslavuje Eleonóra,Lenka

pondelok 20.februára - svoje meniny oslavuje Všemil

nedeľa 19.februára - svoje meniny oslavuje Zuzana

sobota 18.februára - svoje meniny oslavuje Jaromír

piatok 17.februára - svoje meniny oslavuje Miloslava

štvrtok 16.februára - svoje meniny oslavuje Juliana

streda 15.februára - svoje meniny oslavuje Pravoslav , Deň štátnosti Srbska

utorok 14.februára - svoje meniny oslavuje Velimír,Valentín pondelok 13.februára - svoje meniny oslavuje Horislav

nedeľa 12.februára - svoje meniny oslavuje Zoroslav

sobota 11.februára - svoje meniny oslavuje Libuša

piatok 10.februára - svoje meniny oslavuje Gorazd

štvrtok 9.februára - svoje meniny oslavuje Zdenko

streda 8.februára - svoje meniny oslavuje Prokop

utorok 7.februára - svoje meniny oslavuje Dária,Dajana

Predávam dva biele bravy druhu jorkšir ťarchy od 120-130 kg , taktiež predávam i domáce morky . Ján Ušák tel. 667-921 alebo 0638304447 .

pondelok 6.februára - svoje meniny oslavuje Dorota

nedeľa 5.februára - svoje meniny oslavuje Svetluša,Aloša

sobota 4.februára - svoje meniny oslavuje Veronika

piatok 3.februára - svoje meniny oslavuje Blažej

štvrtok 2.februára - svoje meniny oslavuje Mária-Hromnice

streda 1.februára - svoje meniny oslavuje Tatiana,Tea

utorok 31.januára - svoje meniny oslavuje Emil

pondelok 30.januára - svoje meniny oslavuje Ema,Amadea

nedeľa 29.januára - svoje meniny oslavuje Pribina

sobota 28.januára - svoje meniny oslavuje Karol

piatok 27.januára - svoje meniny oslavuje Ján Zlatoústy

štvrtok 26.januára - svoje meniny oslavuje Svätoboj,Tamara

streda 25.januára - svoje meniny oslavuje Pavel

utorok 24.januára - svoje meniny oslavuje Ctiboh,Timotej

pondelok 23.januára - svoje meniny oslavuje Miloš

nedeľa 22.januára - svoje meniny oslavuje Zora,Alexandra

sobota 21.januára - svoje meniny oslavuje Vincent

piatok 20.januára - svoje meniny oslavuje Dalibor

štvrtok 19.januára - svoje meniny oslavuje Sára,Drahomíra

streda 18.januára - svoje meniny oslavuje Bohdana

utorok 17.januára - svoje meniny oslavuje Anton,Nataša

pondelok 16.januára - svoje meniny oslavuje Vladimír

nedeľa 15.januára - svoje meniny oslavuje Dobroslav

Záujemci čo chcú pracovať na Slovensku vo fabrike čokoládov v Bratislave , za mesačný plat od 660 Eur , môžu si prečítať celý text , alebo navolať na telefonné číslo na Slovensku +421-911-775-388 .

Môžete si pozrieť ako vyzerá padinská dolina pod snehom na obrázku1 , obrázku2 a obrázku3 .

Predám laptop Asus na obrázku , obrazovka 15.6 inčov , dual core 2x1.86 GHz , ram 2 Gb , nainštalovaný nový windows7 , ihneď prichystaný pre prácu . Dobrý za internet . Batéria nedrží . Pre blyžšie informácie sa môžete opýtať vo foto vídeo centre v Padine na tel.číslo 668-599 , alebo na mobil 063/81-56-928.

Od 1.januára 2017.roku verejný autobusový prepravca ATP z Pánčeva korigoval svoj cestovný poriadok a tak viac pracovnými dňami nepremávajú autobusové línky z Padiny do Pánčeva ráno o 7:50 , ako aj na obed o 12:20 hodine , totiž obe premávajú iba v nedeľu . Nový cestovný poriadok si môžete pozrieť na obrázku , alebo kompletný cestovný poriadok vo formate pdf .

Keďže tieto dni bolo veľmi chladno , mnohím občanom zamrzli aj vodovodné cievy . Preto sa občania upozorňujú , aby si dávali pozor nasledovných niekoľko dní keď teplota pôjde nad nulu , aby im prasknuté cievy nevypúšťali mnoho vody totiž , aby ích nezaplavili .

sobota 14.januára - svoje meniny oslavuje Šťastko

piatok 13.januára - svoje meniny oslavuje Čistko

štvrtok 12.januára - svoje meniny oslavuje Rastislav

streda 11.januára - svoje meniny oslavuje Malvína

utorok 10.januára - svoje meniny oslavuje Dalimír

pondelok 9.januára - svoje meniny oslavuje Pravoľub,Alexej - pre pravoslávnych veriacich je sveti Stefan

nedeľa 8.januára - svoje meniny oslavuje Pravdomil

sobota 7.januára - svoje meniny oslavuje Bohuslava - pre pravoslávnych veriacich je Božić

piatok 6.januára - svoje meniny oslavuje Zjav.Kr.Pána - pre pravoslávnych veriacich je badnji dan

štvrtok 5.januára - svoje meniny oslavuje Simeón,Andrea

streda 4.januára - svoje meniny oslavuje Eugen

utorok 3.januára - svoje meniny oslavuje Daniel

pondelok 2.januára - svoje meniny oslavuje Ábel,Set

nedeľa 1.januára - Nový rok,Ježiš

 

- pripomienka :

Staršie oznamy z roku 2016(kliknúť) , si môžete pozrieť v rubrike , ktorá sa nachádza na ľavej strane staršie oznamy - archív(kliknúť) .

Taktiež si môžete pozrieť aj Staršie oznamy z roku 2020(kliknúť) , Staršie oznamy z roku 2019(kliknúť) , Staršie oznamy z roku 2018(kliknúť) , Staršie oznamy z roku 2017(kliknúť) , Staršie oznamy z roku 2016(kliknúť) , staršie oznamy z roku 2015(kliknúť) , starsie oznamy z roku 2014(kliknúť) , Staršie oznamy z roku 2013(kliknúť) , Staršie oznamy z roku 2012(kliknúť) , Staršie oznamy z roku 2011(kliknúť) , ako aj Staršie oznamy z roku 2010(kliknúť) si môžete pozrieť v rubrike , ktorá sa nachádza na ľavej strane staršie oznamy - archív(kliknúť) .

ˇ