Header imagewinamppočúvajte nás cez internet (live stream)   

internetové vydanie

Najnovšie malé oznamy a aktuality

 
  
 
 
 
 winamp pre Winamp

V sobotu 22.febrra v kontakt relácii hit dňa , sme si zvolíli hit týždňa a je to pieseň:  Pazovský Beťári – Zdravia je bohatstvo .

Niektoré kontakt relácie hit dňa si môžete vypočuť , ak navštívite našu rubriku "Piesne a kontakt relácie pre stiahnutie"

pondelok - 24.febrra 2014 - svoje meniny oslavuje Matej
1.návrh: Zuzana Špringeľova-Đukićova – Štyri húsky biele
2.návrh:
Standard – V tej Kovačici   - hit dňa
3.návrh: Anna Durgalová – Viem čo viem

utorok - 25.febrra 2014 - svoje meniny oslavuje Viktor
1.návrh: Čarobná noc- V slzách matička sedela
2.návrh: Struhárovci – Slovenská pieseň to je vzácny dar
3.návrh: Kovačické Sláviky – Láska,bože láska    - hit dňa

streda - 26.febrra 2014 - svoje meniny oslavujú Alexander a Saša - hit dňa nebolo
1.návrh: Senzus – Mám iba 2 doláre
2.návrh: Juraj Zdycha – Ninto nad muškáti
3.návrh: Dalibor Bajić – Toto je ten chodník

štvrtok - 27.febrra 2014 - svoje meniny oslavuje Drahotína a Drahuša - budeme si voliť hit týždňa - hit dňa nebude
1.návrh: Standard – V tej Kovačici  
2.návrh: Kovačické Sláviky – Láska,bože láska 
3.návrh:

piatok - 28.febrra 2014 - svoje meniny oslavuje Zlatica a Zlatka - budeme si voliť hit mesiaca februára 2014 - 1.deň - hit dňa nebude
1.návrh: Béjo a Stévo – Širokou riekou voda preteká-Stratená mladosť
2.návrh: Pazovský Pajtáši – Spadla mi šablička
3.návrh: Pazovský Beťári – Zdravia je bohatstvo
4.návrh:

sobota - 1.marca 2014 - svoje meniny oslavuje Albín a Belo - budeme si voliť hit mesiaca februára 2014 - 2.deň - hit dňa nebude
1.návrh: Béjo a Stévo – Širokou riekou voda preteká-Stratená mladosť
2.návrh: Pazovský Pajtáši – Spadla mi šablička
3.návrh: Pazovský Beťári – Zdravia je bohatstvo
4.návrh:

nedeľa - 2.marca 2014 - svoje meniny oslavuje Amália a Mia

-------------------------------------------------------------------------------------------

pondelok - 3.marca 2014 - svoje meniny oslavuje Bohumil
1.návrh: Anna Đurđevićová - Či zhora , či zdola
2.návrh: Anna Durgalová – Moje očko zadriemalo
3.návrh: Petra Jurinová - Kocúr Jonatán (kam chodí naša mica)

_____________________________________________________________________________

Za posledných 10 rokov hitmi roka na vlnách Rádio Padiny boli nasledovné piesne:

Hit roka 2002: Katarína Petrášová – Spievajme slováci
Hit roka 2003: Jana Pokorácová – Akordy Padiny
Hit roka 2004: detský: Jana Pokorácová – Pýtal si si môj najmilší
                          dospelý: Pavel Hološ - Sedliacka roľa
Hit roka 2005: Sandra Galátová – Kukurička strapatá
Hit roka 2006: Milinka Megová – Biela ruža prekvitala
Hit roka 2007: Zuzana Megová – V našom dvore vyriasla fajavka
Hit roka 2008: Tatiana Čapová – Hrešila ma moja mať
Hit roka 2009: Katarína Petrášová a Zuzana Megová – Môj milý , premilý
Hit roka 2010: Milinka Megová – Anička má prsteň
Hit roka 2011:
Michal Čapo – Divé húsky leteli
Hit roka 2012:
Anna Marková – Načo som na svete narodená (kliknúť pre záznam na youtube)
Hit roka 2013: Eva Stojanova – Mladosť bez lásky


 Hit dňa

 PONDELOK - podmienka pre Vaše pozdravy bude , aby ste nám na určité slovko z abecedy povedali …

- nejaké ovocie . 

- jedno ženké meno .

- jedno mužské meno .

- jedno preizvisko .

- jedno mesto .

- jedného speváka , alebo skupinu .

- jednu pieseň .

- jeden predmet .

- jedno zvieratko .

A- B- C- Č- D- Ď- E- F- G- H-CH- I- J- K- L-Ľ- M- N- Ň- O- P- R- S- Š- T- Ť- U- V- Z- Ž


UTOROK - podmienka pre Vaše pozdravy bude , aby ste nám povedali nejaké porekadlo,príslovie riekanku ,hádanku , alebo žartík .

STREDA - podmienka pre Vaše pozdravy bude , aby ste nám prečítali nejaký veršík z literatúry, alebo z Vaších pametníkov .

ŠTVRTOK - podmienka pre Vaše pozdravy bude , aby ste sa zúčastnili v odhal’ovaní nášho skrytého predmetu . My odpovedáme iba áno a nie a keĎ Vám prvý krát povieme „nie“ , hra je pre Vás zakončená .

PIATOK - podmienka pre Vaše pozdravy bude , aby ste nám povedali nejaký kuchársky recept, alebo bobrú radu . Taktiež nám môžete povedat’ čo ste dnes urobili .

SOBOTA - Môžete nám i zaspievat’  , hlasovat’ a zaželat’ si hudobnú žiadost’ . Najlepší spevák si zýska jedno CD-čko . Ostatný poslucháči , vlastné tý ktorý nechcú spievať nám majú povedať po dve slovenské piesne

_________________________________________________________________________________

Slovenskú kontakt reláciu hit dňa od 30.novembra 2011.roku , keď svoje meniny oslavovali Ondrejovia , si môžete vypočuť na youtube ak kliknete tuná . Záznam trvá 23 minúty a do tejto kontakt relácii sa zapojili mnohý poslucháči Rádio Padiny .

Slovenskú kontakt reláciu hit dňa od 25.novembra 2011.roku , keď svoje meniny oslavovali Kataríny , si môžete vypočuť na youtube ak kliknete tuná . Záznam trvá 29 minút a do tejto kontakt relácii sa zapojili mnohý poslucháči Rádio Padiny .

V mesiaci októbri v Padine a v Kovačici (a v iných prostrediach) prebieha najobsiahlejšia poľnohospodárska práca - lámačka kukurice . Kratší vídeo záznam ktorý sme nahrali v prvej polovici mesiaca októbra roku 2011 v Padine a v Kovačici si môžete pozrieť na youtube ak kliknete tuná .

Kontakt reláciu hit dňa od soboty 1.októbra 2011.roku , keď sme si volili hit leta 2011 , si môžete vypočuť na youtube ak kliknete tuná . Záznam trvá 29 minút a do tejto kontakt relácii sa zapojili mnohý poslucháči Rádio Padiny .

Štvrtkovú kontakt reláciu hit dňa od 29.septembra 2011.roku , keď svoje meniny oslavovali Michalovia , si môžete vypočuť na youtube ak kliknete tuná . Záznam trvá 29 minút a do tejto kontakt relácii sa zapojili mnohý poslucháči Rádio Padiny .

Utorkovú kontakt reláciu hit dňa od 20.septembra 2011.roku si môžete vypočuť na youtube ak kliknete tuná . Záznam trvá 28 minút a do tejto kontakt relácii sa zapojili mnohý poslucháči Rádio Padiny .

Pondelkovú kontakt reláciu hit dňa od 12.septembra 2011.roku si môžete vypočuť na youtube ak kliknete tuná . Záznam trvá 23 minúty a do tejto kontakt relácii sa zapojili mnohý poslucháči Rádio Padiny . Obrázky počas rozprávania sú z augusta a septembra 2011.roku .

Štvrtkovú kontakt reláciu hit dňa od 18.augusta 2011.roku , , keď meniny oslavovali Eleny a Heleny si môžete vypočuť na youtube ak kliknete tuná . V relácii sme odhadovali aj ťarchu záhadného melónu . Záznam trvá 29 minút a do tejto kontakt relácii sa zapojili mnohý poslucháči Rádio Padiny . Obrázky počas rozprávania sú z júla a augusta 2011.roku .

V sobotu 6.augusta 2011.roku , v kontakt relácii hit dňa , sme si zvolíli hit týždňa a hitom sa stala pieseň: Janko Marček – V tej Padine je . Tento vídeo záznam si môžete vypočuť na youtube kliknete tuná . Záznam trvá 26 minút a do tejto kontakt relácii sa zapojili mnohý poslucháči Rádio Padiny .

Pondelovú kontakt reláciu hit dňa od 1.augusta 2011.roku , v ktorej sme si volili hit mesiaca júla , si môžete vypočúvať na youtube ak kliknete tuná . Záznam trvá 30 minút a do tejto kontakt relácii sa zapojili mnohý poslucháči Rádio Padiny .

Piatkovú kontakt reláciu hit dňa od 29.júla 2011.roku , si môžete vypočúvať na youtube ak kliknete tuná . Záznam trvá 30 minút a do tejto kontakt relácii sa zapojili mnohý poslucháči Rádio Padiny .

Štvrtkovú kontakt reláciu hit dňa od 28.júla 2011.roku , si môžete vypočúvať na youtube ak kliknete tuná . Záznam trvá 23 minúty a do tejto kontakt relácii sa zapojili mnohý poslucháči Rádio Padiny .

V sobotu 25.júna v kontakt relácii hit dňa , sme si zvolili hit jary a hitom sa stala pieseň Pavel Kuľa - Na zelenej lúčky našiel som si dukát . Záznam trvá 26 minút a do tejto kontakt relácii sa zapojili mnohý poslucháči Rádio Padiny a môžete si ho vypočúvať na youtube ak kliknete tuná .

Ak si chcete stiahnúť kontakt pásmo "hit dňa" , ktoré sme vysielali na vlnách Rádio Padiny v utorok 8.marca 2011. na medzinárodný deň žien , kliknite dolu na link . Záznam trvá 41 minútu , kompresované je do mp3 , takže je veľkosť 40 mb , a do tejto kontakt relácii sa zapojili mnohý poslucháči Rádio Padiny , ktorý blahoželali svojím ženám , matkám a priateľkám . Rádio Padina-Hit dňa 8.3.2011-medzinárodný deň žien

Ak si chcete stiahnúť kontakt pásmo "hit dňa" , ktoré sme vysielali na vlnách Rádio Padiny v sobotu 19.februára 2011 , keď meniny oslavovali Zuzany , kliknite dolu na link . Záznam trvá 37 minút , kompresované je do mp3 , takže je veľkosť 36 mb , a do tejto kontakt relácii sa zapojili mnohý poslucháči Rádio Padiny , ktorý pozdravovali Zuzany . Rádio Padina-Hit dňa 19.2.2011-meniny Zuzany

Ak si chcete stiahnúť kontakt pásmo "hit dňa" , ktoré sme vysielali na vlnách Rádio Padiny v stredu 2.februára 2011. na Hromnice , keď meniny oslavovali Márie , kliknite dolu na link . Záznam trvá 40 minút , kompresované je do mp3 , takže je veľkosť 39 mb , a do tejto kontakt relácii sa zapojili mnohý poslucháči Rádio Padiny , ktorý pozdravovali Márie . Rádio Padina-Hit dňa 2.2.2011-Hromnice-meniny Márie

Ak si chcete stiahnúť kontakt pásmo "hit dňa" , ktoré sme vysielali na vlnách Rádio Padiny v stredu 29.septemmbra 2010, keď meniny oslavovali Michalovia , kliknite dolu na link . Záznam trvá 37 minút , kompresované je do mp3 , takže je veľkosť 36 mb , a do tejto kontakt relácii sa zapojili mnohý poslucháči Rádio Padiny , ktorý pozdravovali Michalov . Rádio Padina-Hit dňa 29.9.2010-meniny Michal

 

 

Remote+Gsmedge.apk