Header image  

internetové vydanie

Najnovšie malé oznamy a aktuality

 
  

 
 
 


Kam za Nový 2011.rok?

Ak ste sa ešte nerozhodli kam za dočkávanie Nového 2011.roku , budeme sa snažiť Vám pomôsť v rozhodnutí , tak že Vám predstavíme niektoré ponuky , ktoré predpokladáme že sú aktuálne v našom prostredí . Pozrite si ích na strane Kam za Nový 2011.rok? . Tento zoznam budeme rozširovať z novími miestami pre dočkávanie .

-V Diskotéke Astra v Padine bude dočkávanie otvoreného typu , teda bez rezervácii , ale sa bude platiť na vchode 200 dinárov . Do tanca Vám budú hrať Michal Brezina a Vladimír Ďuriš a bude aj disko hudba . Na repríze v sobotu 1.januára bude aj odmeňovacia hra v ktorej bude učinkovať každá kúpená vstupenka a najšťastnejší si zýska nový bicykel a prichystané sú aj iné odmeny .

-V kafe bare U2(obrázok) , bude dočkávanie kompletne otvoreného typu a kafe bar bude robiť normálne ako aj každý večer .

-V kafe bare "Lion" u Srećka , bude dočkávanie kompletne otvoreného typu a kafe bar bude robiť normálne ako aj každý večer .

-V kafe bare "Gule"(obrázok) , bude dočkávanie kompletne otvoreného typu a kafe bar bude robiť normálne ako aj každý večer , a taktiež aj ceny pitia budú nezmenené , ako aj každý večer .

-V kafe bare "Hole" čiže Rupa , sa miesto musí rezervovať , rezervácia stojí 400 dinárov a do cene je vrátaná aj jedna bezplatná pizza . V piatok 24.decembra bolo slobodnych ešte iba niekoľko stolov .

-V kafe bare "Slon" majiteľa Jána Garafiáta , bude dočkávanie kompletne otvoreného typu a kafe bar bude robiť normálne ako aj každý večer .

-Dom Kultúry Michal Babinka organizuje dočkávanie Nového 2011.roku v klube ochotníkov . Cena lístku je 1.300 dinárov po osobe . Očakáva Vás živá hudba , bohatý Švédsky stôl a neobmedzený počet nápojov . Pre všetky informácie sa opýtajte v dome kultúry u Ondreja Tomeka , alebo na číslo mobilu 062/17-013-38 . Počet miest je obmedzený a povedali nám , že miest ešte nieto mnoho .

V bufete Šport v Padine sa neorganizuje dočkávanie a tento bufet bude cez novoročnú noc zatvorený (okrem ak sa samí športovci nezorganizuju a oslávia zatvoreného typu) .

-V Kovačici pred domom kultúry totiž na námestí je dočkávanie n.r. zadarmo na otvorenom a od 23-01 hrať hude r'n'r' skupina zo Zagrebu Psihomodo Pop , od 01-03 po polnoci zabávať Vás bude Kiki Lesandrić , člen niekdajšej skupiny Piloti .

-V Kovačici na Jarmočisku je organizované dočkávanie z disko hudbou a neohraničeným pitim a jedlom a to pre chlapcov za 30€, pokým za dievčence 25€ .

V Kovačici v klube "Glamour" je dočkávanie 3000 dinárov .

V Kovačickom dome mládeži tj na starom disku je pre chlapcov 1500 dinárov a pre dievčatá 1300 din.

V Kovačici v reštaurácii "U susedov" je 2500 dinárov .

V Kovačici v reštaurácii "Srdiečko" je 2800 dinárov .

-V Belehrade pred zhromaždením Srbska tj pred Narodnou Skupštinou na otvorenom , kde je stále najväčší počet občanov , okolo 100.000 , dočkávanie je taktiež zadarmo a na bíne(javisku) vystúpia viac skupín z ktorých je najznámejší Bajaga , Kiki Lesandrić a Partibrejkersi . O polnoci bíva veľký ohňostroj(vatromet) . (pripomienka: doteraz dočkávanie bívalo na Trgu oslobođenja) .

-V Starej Pazove na námestí je dočkávanie taktiež zadarmo na otvorenom , a za Nový 2011. rok Vám bude hrať skupina Crvena Jabuka .

-Jedna z najpočúvanejších rádio staníc pre mladých je Belehradský Top FM , ktorý organizuje dočkávanie n.r. v Pionierkom meste(Pionirski grad) na troch stejdžach (House, 90s, narodna) , ako aj repríza 1.1. z DJ Pantelisom . Cena lístku pre n.r. a reprízu je v komplete 2.500 dinárov .

Pozrite si obrázok a krátky vídeo záznam (snímený na mobilnom telefone) z dočkávania Nového 2011.roku v dikotéky Astra v Padine .

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player